LIDL KATALOG

Zastřihovač vlasů a vousů 5 v 1 Silvercrest SHBS 3.7 C1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci zastřihovač vlasů a vousů Silvercrest SHBS 3.7 C1 s akumulátorovým a síťovým provozem.

Zastřihovač Silvercrest SHBS 3.7 C1 nabízí 5 nástavců na stříhání, zkracování, konturování, prostříhávání vlasů a holení. Výhodou je jemné nastavení pro přesný sestřih vlasů a vousů, má precizní vybroušené břity z nerezové oceli.

Akumulátor zastřihovače má kapacitu 500 mAh, cestovní síťový adaptér lze použít s napětím 100-240 V.

Součástí balení jsou 4 hřebenové nástavce na stříhání vlasů (3/6/9/12 mm), hřebenový nástavec na stříhání vousů (3/4/5/6 mm), nástavec na přesné kontury knířku, obočí a kotlet, nástavec na odstranění nosních a ušních chloupků a nástavec na holení s pružně uloženou čepelkou. V balení naleznete také nůžky, hřeben, olej na břity, čistící kartáček, síťový adaptér, nabíjecí stanici a pouzdro.

Rozměry zastřihovače Silvercrest SHBS 3.7 C1 jsou 16 × 4 × 4 cm.

Své zkušenosti se zastřihovačem vlasů a vousů Silvercrest SHBS 3.7 C1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SHBS 3.7 C1

Návod na zastřihovač vlasů a vousů Silvercrest SHBS 3.7 C1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 17. 5. 2018 – 499 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • JN 28. července 2019 v 15:07

    Po více než roce používání: maximální spokojenost, všechny nástavce fungují dobře, výdrž akumulátoru je překvapivě dlouhá.