LIDL KATALOG

Wifi alarm Silvercrest z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci wifi alarm Silvercrest určený pro větší bezpečnost domova, výhodou je rychlá a jednoduchá instalace. Využít lze tři základní nastavení: doma, pryč a spánek.

Wifi alarm má rádiové senzory pro okna, dveře a monitoring místností. Alarm se přes wifi spojí s vaším domácím routerem, aktivuje a deaktivuje se přes bezplatnou aplikaci Silvercrest s oznámením v případě alarmu.

Pro odstrašení slouží 85dB siréna, komunikace je stabilní prostřednictvím frekvence 868 MHz. Základní vybavení se skládá ze čtyř dveřních a okenních kontaktů, pohybového senzoru a sirény spojitelné přes plug-in. Nabízí se rozšíření přídavnými dveřními a okenními kontakty, pohybovými senzory, zástrčkami, hlásiči kouře, detektory úniku vody atd.

Změna režimu je řízená časem, potřebné baterie jsou součástí balení. Doba alarmu je až 60 vteřin, dosah až 100 metrů, akční úhel 90 ° a hmotnost sady činí 312 gramů.

Své zkušenosti s wifi alarmem Silvercrest z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 18. 10. 2018 – 1 790 Kč
Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře