LIDL KATALOG

Wi-fi zásuvka SilverCrest SWS A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci wi-fi zásuvku SWS-A1 privátní značky SilverCrest.

Zásuvku je možné zapínat a vypínat přes wifi prostřednictvím mobilní aplikace pro telefony se systémy Android a Apple iOS.

Mezi nabízené funkce patří ruční zapínání a vypínání, automatické řízení pomocí naplánovaných časů, časovač a režim pro nepřítomnost.

Na přístroj se poskytuje záruka v době trvání 3 roky. Pokud máte osobní zkušenosti s wifi zásuvkou SilverCrest z Lidlu, budeme rádi, když nám je popíšete zde v diskuzi.

Kód výrobku: SWS A1

Cena v akci:

 • od 24. 9. 2015 – 699 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Vlastík 27. listopadu 2017 v 20:43

  Koupil jsem ji před dvěma roky a slouží k plné spokojenosti. Bohužel se už pak v nabídce neobjevila.

 • Ij Www 30. prosince 2017 v 09:18

  Dobrý den, Vaše zásuvka funguje pouze na ruční ovládání tlačítkem. Pomoci aplikace Silvecrest ukáže jen “WiFi zařízení” a ovládání je nefukční i přes opakované přihlašování i přeinstalace.
  Je mi to líto
  IJW

 • Forest 24. července 2018 v 21:34

  Zdravím,
  wifi zásuvku používám cca dva roky k plné spokojenosti. Zásuvka je wifi signálem připojena do sítě, ve které je router a další tři AP (přístupové body). Důvodem používání AP je rozlehlý panelový dům (železobeton s negativním vlivem na wifi signál). Tímto způsobem jsem si zajistil, při procházení domu, neustálý přístup k domácí sítí a internetu (jsem správcem domu). Zásuvku ovládám prostřednictvím aplikace SilverCrest ver. 1.2.0. Aplikaci mám nainstalovanou jak v mobilu, tak v tabletu. Zásuvka reaguje perfektně na příkazy aplikace (zapnout vypnout). Z kteréhokoliv místa, router nebo AP, v domě.

 • Martin 3. března 2021 v 16:36

  zasuvka sice funguje no casovac blbne na druhy den casovac nefunguje