, Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 D3 z Lidlu | recenze | cena 2019 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 D3 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2019

Lidl nabízí v akci vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 D3 s robustním hliníkovým čerpadlem. Čistič má dlouhou životnost a je odolný proti korozi.

Čistič Parkside je vybaven funkcí auto-start-stop, v provozu je jen při zmáčknutí pistole. Ergonomické držadlo je vybaveno dětskou pojistkou, čistící trisky lze snadno vyměňovat díky rychlopřipojovacímu systému. Do přístroje je integrována jednolitrová nádoba na čistící prostředky.

Příkon čističe je 2 100 W, průtok 450 litrů za hodinu, maximální tlak 150 barů, pracovní tlak až 110 barů, hmotnost cca 12 kg, délka tlakové hadice asi 8 metrů a délka kabelu 5 metrů. Příslušenství zahrnuje variotrysku, nasazovací trysku s turbo frézou, rotační kartáč na mytí, čistící jehlu na trysku, rychlospojku pro připojení zahradní hadice, 8 metrů dlouhou vysokotlakou hadici se spojkou a čistící prostředek o objemu 500 ml.

Záruka na přístroj jsou 3 roky. Pokud máte zkušenosti s vysokotlakým čističem Parkside PHD 150 D3 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PHD 150 D3

Cena v akci:

  • od 23. 2. 2017 – 2 890 Kč


Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře