LIDL KATALOG

USB držák na telefon Silvercrest SKHU 2 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci držák na mobilní telefon Silvercrest SKHU 2 A1 určený pro běžné mobily o šířce 5-9 cm.

Držák má USB nabíjecí zastrčku s praktickým držákem, ze kterého lze telefon snadno a rychle vytáhnout. Integrována je funkce Smart Fast Charge pro rychlé nabíjení, současně lze nabíjet až dva přístroje.

V balení je také kabel pro USB A na micro USB o délce 92 cm. Flexibilní držák Silvercrest SKHU 2 A1 se upevňuje na čelní sklo, má pogumované boční stěny a je variabilně nastavitelný.

Integrována je pojistka a ochrana proti zkratu a přepětí. Celkový nabíjecí proud USB portů je 5 V / 2,1 A.

Své zkušenosti s držákem na mobilní telefon Silvercrest SKHU 2 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SKHU 2 A1

Cena v akci:

 • od 8. 7. 2019 – 199 Kč
 • od 9. 7. 2018 – 199 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Vladimír 18. července 2020 v 19:57

  Bohuzel vydrzel 9 mesicu, pak se rozpadl…

 • Ivan 9. srpna 2020 v 10:52

  Koupil jsem si tři ks. Každý mi vydržel cca 3 měsíce. Vždy se ulomil držák v místě u přísavky na okno. Proto nedoporučuji. Pokaždé stejný problém a to i bez toho abych s telefonem otáčel v kloubu a namáhal nějak spoj. Po zničení prvního držáku, jsem myslel, že jsem to nějak rozbil sám. Tak jsem zakoupil další dva ks pro sebe i manželku.
  Už jsem s držákem vůbec nehýbal jen upevňoval telefon a stejně se ulomil i ženě.Rozhodněě vylučuji vlastní zavinění. Ani jsem to nereklamoval. Nedá se to dokázat, ale myslím, že bude chyba v materiálu. Křehký plast.

 • Jiri 14. listopadu 2020 v 13:51

  Zakoupený 1 ks. Stejný problém – ulomil se držák v místě u přísavky na okno.