, Úhlová bruska Parkside PWS 230 B2 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Úhlová bruska Parkside PWS 230 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci úhlovou brusku Parkside PWS 230 B2 pro bezpečné a jednoduché dělení kovu a kameninových materiálů. Bruska je vhodná i na hrubování, kartáčování a broušení.

Bruska nabízí jednoduchou výměnu kotouče pomocí aretace vřetena spindle lock, má extra robustní hliníkovou hlavu a bezpečnostní spínač. Držadlo je použitelné ve třech polohách, vhodné je pro praváky i leváky. Součástí balení je také ochranný kryt s možností rychlého nastavení a klíč na výměnu kotouče.

Příkon brusky Parkside je 2 000 W, jmenovité otáčky dosahují hodnoty 6 500 za minutu a délka kabelu je 4 metry. Bruska je určena pro kotouče o průměru 230 mm. Záruka na přístroj jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s úhlovou bruskou Parkside PWS 230 B2 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PWS 230 B2

Návod na úhlovou brusku Parkside PWS 230 B2: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 20. 4. 2017 – 1 290 Kč


Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

  • Oldřich Svoboda 17. března 2018 v 12:42

    Dobrý den. vlastním úhlovou brusku PARKSIDE PWS 230 A1.Po více než ročním používání u ní došlo k zadření ložiska rotoru v hlavě brusky.Můžete mi sdělit kde lze nechat brusku opravit ?
    Děkuji O. Svoboda.