LIDL KATALOG

Taška na nářadí Powerfix z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci tašku na nářadí Powerfix v několika provedeních, využití najde na praktické uložení nářadí, pracovního materiálu atd. Doplněna je polstrovaným popruhem na nošení.

Taška se zipem Powerfix má široký otvor s ocelovým drátem, šest vnějších kapes, hlavní přihrádku se 16 gumovými pásky a objem asi 15 litrů. Rozměry tašky jsou 40 × 21 × 24,5 cm a hmotnost činí 770 gramů.

Taška s ramenním popruhem Powerfix má postranní síťovou kapsu, umělohmotné úchytky, bezpečnostní uzávěr, hlavní přihrádku se 7 kapsami a objem asi 9 litrů. Taška má rozměry 35 × 17 × 16 cm a hmotnost 870 gramů.

Taška s obdelníkovým tvarem Powerfix má polstrovaný popruh na nošení, přihrádku na dokumenty, tkané úchytky, bezpečnostní uzávěr a prostornou hlavní přihrádku. Objem tašky je 15 litrů. Rozměry tašky jsou 43 × 17 × 17 cm a hmotnost činí 970 gramů.

Taška na nářadí Powerfix je vyrobena z polyesteru kombinovaného s PVC.

Své zkušenosti s taškou na nářadí Powerfix z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 22. 7. 2019 – 269 Kč


Powerfix je privátní značka Lidlu zaměřená na vybavení do dílny. Nabídka výrobků Powerfix zahrnuje zásuvkové lišty, pilky a pilníky, šroubováky, štětce nebo pracovní oděvy. Výrobky Powerfix z Lidlu jsou dostupné také v jeho internetovém obchodě. Elektrické nářadí do dílny Lidl prodává pod značkou Parkside.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře