LIDL KATALOG

Stojan na vrtačku Powerfix z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci stojan na vrtačku Powerfix, jehož součástí je svěrák s rychloupínacím zařízením. Stojan je vhodný pro všechny běžné vrtačky.

Hloubka vrtání je přesně nastavitelná v rozmezí od 0 do 60 mm, práce se stojanem je pohodlná zásluhou páky se zpětnou pružinou. Šířka upínacího svěráku je až 65 mm.

Montážní průměr je 43 mm, rozměry stojanu jsou 16 × 51 × 23 cm a hmotnost 3,5 kg.

Své zkušenosti se stojanem na vrtačku Powerfix z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: IAN 100714

Návod na stojan na vrtačku Powerfix: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 29. 11. 2018 – 599 Kč
  • od 1. 11. 2018 – 499 Kč
  • od 2. 11. 2017 – 555 Kč


Powerfix je privátní značka Lidlu zaměřená na vybavení do dílny. Nabídka výrobků Powerfix zahrnuje zásuvkové lišty, pilky a pilníky, šroubováky, štětce nebo pracovní oděvy. Výrobky Powerfix z Lidlu jsou dostupné také v jeho internetovém obchodě. Elektrické nářadí do dílny Lidl prodává pod značkou Parkside.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • osud 22. června 2020 v 07:26

    Použitelný je jen ten svěráček. Stojan sám je naprosto k ničemu, protože ve vodorovné rovině se vrtačka vychyluje do stran kolem vodící tyče a vyvrtat díru do potřebného místa je tak zhola nemožné. Pokud by ta pomocná krátká tyčka co trčí před vodící tyčí byla s ní stejně dlouhá a spojená nahoře i dole, aby zamezila ten výkyv do stran, pak by to nemělo za ty peníze chybu. Takto jsou jen dvě možnosti. Jednou z nich je, koupit si jiný stojan bez svěráčku, protože ten sám stojí za tu cenu mít. Nebo se pokusit o popsanou úpravu, kde by se ta pomocná tyč mimo zmíněné úpravy ještě vymezila ve vodících dírách samomaznými vložkami, jinak by se to kvedlání sice poněkud mírnilo, ale neodstranilo a mimo nepřesnosti vrtání hrozí i zalomení vrtáku do vrtaného materiálu. No a co pak z tím? Požadovat od prodejce náhradu škody?