LIDL KATALOG

Statek Playtive Junior z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci statek Playtive Junior, který tvoří sada se 6 zvířaty, farmářem, 10 ploty a dalším příslušenstvím.

Hlavní střechu stodoly lze změnit na přístřešek pro zvířata, dveře stáje a brány se dají otvírat a zavírat. Střechy jsou snímatelné, za pozornost stojí detailní a realistické repliky.

Sadu lze kombinovat s dalšími sadami na hraní od Playtive Junior, rozměry statku jsou 67,5 × 32 × 35,5 cm. Sada je určena pro děti od 3 do 10 let.

Své zkušenosti se statkem Playtive Junior z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 25. 3. 2019 – 999 Kč
  • od 7. 2. 2019 – 1 490 KčPlaytive Junior je privátní značka Lidlu zaměřená na hračky pro děti. Sortiment Playtive zahrnuje mimo jiné dětské pískoviště, koloběžku, houpačku nebo skákací hračku.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Lucie 29. května 2019 v 08:27

    Včera nám farma přišla, hned večer jsme ji sestavili a syn u ni strávil celý večer. Sice do boxů parkoval auta a zvířátka nakonec bydlela v jednom posledním nebo na půdě, ale zabavil se krásně. Ráno sebral traktor a běžel ho parkovat do stodoly…
    Zpracování je pěkné, plast tvrdý, sestavení je jednoduché a umožňuje variabilitu a tím oživení herních možnosti. V příslušenství jsou žlaby, napaječky, balík sena a různá zelenina. Vše je pojato dost realisticky, vše je v měřítku a to se mi moc líbí. Jedinou “závadu” jsme shledali při instalaci dveří. Ve dvou případech je špatně prilepeny pant a dveře vypadávají. Ale myslím, ze to půjde odpreparovat a přelepit lépe. Celkově jsem ale z farmy nadšena, mohu doporučit.