LIDL KATALOG

Sporttester s krokoměrem Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci sporttester s krokoměrem Crivit s dobře čitelným LCD displejem se zapínáním osvětlení pozadí. Sporttester Crivit měří aktuální, průměrný a maximální tep, počítá BMI a znázorňuje spotřebu kalorií a spalování tuku.

Dále zobrazuje čas, datum, využít můžete časovač, budík a stopky. Součástí balení je hrudní popruh, držák na jízdní kolo a baterie. Krokoměr zobrazuje počet kroků, vzdálenost a rychlost za chůze nebo při běhu. Záruka na výrobek jsou 3 roky.

V obchodech narazíte na několik barevných provedení – mimo jiné černou, bílou a růžovou. Máte-li zkušenosti se sporttesterem Crivit s krokoměrem, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: IAN 87794

Cena v akci:

  • od 28. 2. 2019 – 499 Kč
  • od 20. 9. 2018 – 399 Kč
  • od 1. 3. 2018 – 399 Kč
  • od 2. 3. 2017 – 499 KčPrivátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře