LIDL KATALOG

Sporttester Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci sporttester Crivit Pro pro kontrolu výkonnosti při běhu, jízdě na kole nebo lyžování.

Sportterster Crivit Pro je bezkabelový a nabízí digitálně kódovaný přenos srdečního tepu z hrudního pásu na hodinky. Měří aktuální, průměrnou a maximální frekvenci srdečního typu, naměřené údaje zobrazuje na LCD displeji s osvětleným pozadím.

Na sporttesteru lze nastavit cílový tep včetně individuálně nastavitelných výkonnostních zón, po dosažení požadované hodnoty zazní alarm. Přístroj umí vypočítat BMI, znázorní spotřebu kalorií, spalování tuku a úroveň fitness. Dále nabízí hodinky, kalendář, budík a stopky v jednom.

Hodinky Crivit Pro jsou vodotěsné do 3 barůů, hrudní popruh je odolný vůči vodě dle specifikace IPX7. LED kontrolka varuje před překročením maximálního pulzu, textilní hrudní pás lze prát v pračce.

Součástí balení je hrudní pás, držák na jízdní kolo a baterie. Hmotnost hrudního pásu včetně baterie je 53 gramů, hmotnost hodinek včetně baterie je 50 gramů. Sporttester Crivit Pro se prodává v několika barevných variantách.

Své zkušenosti se sporttesterem Crivit Pro z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: IAN 290995

Návod na sporttester Crivit Pro: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 16. 8. 2018 – 499 Kč
  • od 16. 7. 2018 – 499 Kč
  • od 26. 3. 2018 – 499 Kč
  • od 23. 11. 2017 – 499 Kč
Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře