LIDL KATALOG

Sonický kartáček na obličej Silvercrest SSGRB 500 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci sonický kartáček na obličej Silvercrest SSGRB 500 A1 pro každodenní čištění obličeje a odstranění odumřelých buněk. Přístroj obnobuje jas a čistotu pleti, lze používat přímo ve sprše.

Sonický kartáček se automaticky po 60 vteřinách vypne, díky akumulátoru 3,7 V s kapacitou 500 mAh a indukčním nabíjem lze používat bez zapojení do zásuvky. Rozměry kartáčku jsou 15 × 8 × 6 cm, lze použít pro jemné čištění, hloubkové čištění, jemnou pulzující masáž a pulzující hloubkovou masáž.

Součástí balení jsou dva nástavce s tloušťkou nylonových vláken 0,1 mm, jeden nástavec s tloušťkou nylonových vláken 0,06 mm pro citlivější pleť, nabíjecí stanice se síťovým adaptérem a cestovní pouzdro. Lidl na přístroj poskytuje záruku 3 roky.

Pokud máte zkušenosti se sonickým kartáčkem na obličej Silvercrest SSGRB 500 A1, budeme rádi, když nám napíšete krátkou recenzi sem do diskuze.

Kód výrobku: SSGRB 500 A1

Cena v akci:

  • od 22. 2. 2018 – 699 Kč
  • od 5. 12. 2016 – 699 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře