LIDL KATALOG

Samorozkládací stan Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci samorozkládací stan Crivit, který stačí jednoduše rozbalit a vyhodit do vzduchu. Složí se sám.

Výhodou stanu jsou praktické vnitřní kapsy a lehké a stabilní sklolaminátové tyče. Vodní sloupec střechy stanu, postranní stěny a podlahy je 2 000 mm, vchod a větrací otvor je vybaven sítí proti hmyzu.

Stan je určen pro 2 osoby, součástí balení je taška, stanové kolíky a upínací lanka. Rozměry postaveného stanu jsou 148 × 107 × 240 cm, průměr zabaleného stanu je 80 cm.

Samorozkládací stan Crivit se prodává v několika barevných provedeních, mezi kterými nechybí modrá, oranžová a šedá maskáčová.

Své zkušenosti se samorozkládacím stanem Crivit z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

 • od 6. 6. 2019 – 599 Kč
 • od 12. 7. 2018 – 599 Kč
 • od 7. 6. 2018 – 599 Kč
Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Satrová 19. srpna 2018 v 18:33

  Dobrý den,
  před chvílí jsem vám psala o svém problému se složením samorozkládacího stanu crivit zakoupeného v Lídlu. Již jsem si ale našla video, ve kterém je názorně předvedeno, jak se stan složí do původní velikosti. A povedlo se !!! Takže již žádnou radu ani odkaz na stránky nepotřebuji, ale děkuji vám za čas, který jste strávili při čtení mé žádosti. Stan je výborný, cena odpovídá kvalitě. Děkuji.

 • Denisa 29. listopadu 2018 v 20:06

  Dobrý den,sháním tento stan samorozkladaci crivit barva maskáč,bohužel v lidlu tento stan je momentálně nedostoupný,můžete mi poradit,kde jinde bych ho ted koupila? děkuji moc