Sada vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2: Lidl cena 2023 + recenze

Petr Novák
Publikováno 15. října 2022

Lidl nabízí v akci sadu vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2 v různých provedeních. Vrtáky jsou vhodné pro všechny běžné vrtačky a aku šroubováky.

  • Forstnerovy vrtáky Parkside jsou určeny na vrtání otvorů o velkém průměru, jsou vyrobeny z kvalitní karbonové oceli a v balení je 5 kusů o průměru 15 / 20 / 25 / 30 / 35 mm.
  • Frézovací vrtáky Parkside se používají na frézování podlouhých otvorů a na rozšíření předvrtaných otvorů. Jsou vyrobeny z HSS oceli a mají titanovou povrchovou úpravu, v balení je 5 kusů o průměru 4 / 4 / 5 / 6 / 8 mm.
  • Zahlubovací vrtáky Parkside se používají na vrtání otvorů pro zapuštění šroubů, jejich součástí je nastavení hloubky vrtání a šestihranného klíče. Vyrobeny jsou z kvalitní karbonové oceli, v balení je 7 kusů o průměrech 3 / 3,5 / 4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6 mm.

Své zkušenosti se sadou vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku

PHB 3 A2

Cena v akci

  • od 20. 8. 2018 – 99 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

Sada vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2
Sada vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2
Sada vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2
Sada vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2


V
Vojta 12.09.2021 – 19:13

Koupil jsem sadu forstnerových vrtáků do dřeva, tak se podělím o své zkušenosti s nimi. V prvé řadě bych chtěl vyzdvihnout, že jsou velmi levné oproti sukovníkům od jiných výrobců. Na druhou stranu musím říct, že jejich kvality zdaleka nedosahují. Hned na první pohled jsem si všiml otřepů z výroby na hranách nástroje. Ostří není dobře nabroušené, je spíš napůl tupé a není kolmé s osou. Takže při vrtání nástroj vytrhává třísky a nerovnoměrně "vyhlodává otvor" záhlubník nejde dobře do dřeva a proto se na něj musí dost tlačit a zahřívá se, to se ještě více projeví při vrtaní do tvrdších dřev. Takže pokud chcete jednou za čas vyvrtat nějaký větší otvor, který nemusí být precizní prptože nebude vidět a nevadí vám že si budete muset vrtáky ručně znova přebrousit. Tak jsou dobré.

  • cena
  • tupé a křivé ostří
Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás