LIDL KATALOG

Sada vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci sadu vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2 v různých provedeních. Vrtáky jsou vhodné pro všechny běžné vrtačky a aku šroubováky.

  • Forstnerovy vrtáky Parkside jsou určeny na vrtání otvorů o velkém průměru, jsou vyrobeny z kvalitní karbonové oceli a v balení je 5 kusů o průměru 15 / 20 / 25 / 30 / 35 mm.
  • Frézovací vrtáky Parkside se používají na frézování podlouhých otvorů a na rozšíření předvrtaných otvorů. Jsou vyrobeny z HSS oceli a mají titanovou povrchovou úpravu, v balení je 5 kusů o průměru 4 / 4 / 5 / 6 / 8 mm.
  • Zahlubovací vrtáky Parkside se používají na vrtání otvorů pro zapuštění šroubů, jejich součástí je nastavení hloubky vrtání a šestihranného klíče. Vyrobeny jsou z kvalitní karbonové oceli, v balení je 7 kusů o průměrech 3 / 3,5 / 4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6 mm.

Své zkušenosti se sadou vrtáků do dřeva Parkside PHB 3 A2 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PHB 3 A2

Cena v akci:

  • od 20. 8. 2018 – 99 Kč
Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře