LIDL KATALOG

Sada rybářských nástrah Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci sadu rybářských nástrah Crivit vhodných pro lov přívlačí. V prodeji je několik druhů návnad.

Rybářské nástrahy Wobles Crivit tvoří 4 crankbaits – ideální na štiky, pstruhy, okouny a ostatní dravé ryby. Nástrahy mají šelestící kuličky, vhodné jsou pro zarostlé vody, návnady jsou plovoucí a potápivé (0-1 metr). V sadě jsou 4 kusy.

Gumová nástraha Crivit obsahuje 5 Shads vhodných na candáty, štiky, okouny a ostatní dravé ryby. Nástrha má tvar lopatkového ocásku s částečně přídavnými šelestícími kuličkami, integrovaným závažím jigové hlavičky a 3D holografickým designem pro lepší imitaci rybky jako kořisti. V sadě je 5 kusů, hmotnosti závaží jsou 8 g, 16 g, 26 g, 30 g a 36 g.

Rybářské návnady Drop shot Crivit obsahují soft-lures vhodné pro vertikální lov candátů, okounů a ostatních dravých ryb. Návnada imituje kořisti ryb žijících u dna, 6 kusů sady tvoří 3 drop-shot systémy s olůvky 10 g, 20 g a 40 g a tři soft-lures.

Rybářské nástrhy Pop Crivit tvoří 4 kusy popper – určené na lov štik, pstruhů, okounů a dalších dravých ryb. Návnady vydávají vábivé zvuky na vodní hladině zásluhou specifického tvaru hlavy. Návnady jsou plovoucí, mají šelestící kuličky a jsou vhodné pro zarostlé vody. Sadu tvoří 4 kusy.

Své zkušenosti s rybářskými návnadami Crivit z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 7. 3. 2019 – 129 Kč
  • od 8. 3. 2018 – 129 Kč

Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře