LIDL KATALOG

Sada PMR vysílaček Silvercrest SPMR 8000 B1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Tento týden si v Lidlu můžete koupit sadu vysílaček Silvercrest SPMR 8000 B1.

Vysílačky jsou ideální pro venkovní aktivity a jejich dosah je až 8 km. Displej je LCD technologie a má osvětlené pozadí, najdete na něm i ukazatel stavu nabití baterie. Tělo je robustní s ochranou proti vodě podle IPX2. Součástí balení je odnímatelný klips na opasek. Vysílačky mají 8 kanálů pro zajištění soukromí, každý z nich má 38 analogových a 83 digitálních kódů.

Obsah balení: 2 vysílačky, nabíječka, nabíjecí stanice, 6 akumulátorů Ni-MH (AAA), 2 odnímatelné klipsy na pásek.

Pokud máte s těmito vysílačkami Silvercrest SPMR 8000 B1 nějaké zkušenosti, napište nám o nich do diskuze krátkou recenzi.

Kód výrobku: SPMR 8000 B1

Cena v akci:

 • od 8. 2. 2018 – 899 Kč
 • od 9. 2. 2017 – 899 Kč
 • od 11. 2. 2016 – 899 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • janštik 2. července 2018 v 16:58

  Dnes v Bruntále za 449,-

 • Viktor 4. dubna 2021 v 22:33

  Tak verze B2 už umí 16 kanálů, jinak je v podstatě shodná. Za mě naprostá spokojenost. Dosah třeba z auta do auta (= plechové kastle kolem) je jen stovky metrů, ale z kopce na kopec (pokud mezi není další) je naopak i 100 km. V zástavbě (RD) cca 0,2 – x km, záleží na terénu a množství budov mezi stanicemi. Zjednodušeně řečeno od pár set metrů nebo všude tam, kam je přímá viditelnost – super do přírody, na výlety, na domluvu s dětmi hrajícími si venku apod.
  Pokud jde o nabíjení, tak si jsem jist, že ta červená ledka nesvítí stále, ale hlubší indikaci jsem v tom nehledal (u nabitých jako by chvíli svítila a chvíli pohasla). Problém v tom ale nevidím – spotřeba je celkem malá a večer prostě hodím do misky a nechám tam až do dalšího použití (přes noc se určitě dobije a ráno lze zase použít). Dokonce radiostanice v nabíječce byla schopna i příjmu (ale na vlastní nebezpečí – je to v rozporu s návodem), ale na vysílání je třeba vyjmout.
  Nad tím zklamáním z nabíjení – ruku na srdce, cena je na úrovni lepší nabíječky. Tato sice není tak chytrá, ale zase jsou k tomu v ceně i baterky (6xAAA) a dvě skvělé radiostanice :-)
  Máme již přes rok a jak dorůstají děti, používáme čím dál více….
  Výborné informace o PMR obecně zde:
  http://www.cbpmr.cz/pmr-vysilacky-a-provoz-na-pmr-pasmu-7.html