LIDL KATALOG

Sada na manikúru a pedikúru Sanitas SMA 45 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci sadu na manikúru a pedikúru Sanitas SMA 45 pro úpravu rukou a nohou. Přístroj slouží k odstranění odumřelé kůže, k vyhlazení a leštění povrchu nehtů a ke zkracování nehtů nebo k odstranění mozolů.

Součástí balení je 11 různých safírových nástavců – jemný safírový nástavec ve dvou velikostech, hrubý safírový nástavec ve dvou velikostech, safírový kužel, cylindrická frézka, oválná safírová frézka, kartáček, leštička nehtů, odstraňovač kůžičky a úzký kuželový nástavec.

Přístroj nabízí dva rychlostní stupně a pravý a levý chod, integrována je sušička na nehty s ventilátorem a vodní lázeň na ruce. Součástí sady je úložný box na nástavce, její rozměry jsou 14 × 5 × 5 cm. Lidl na ni poskytuje záruku 3 roky.

Pokud máte zkušenosti se sadou na manikúru a pedikúru Sanitas SMA 45, budeme rádi, když nám je popíšete formou recenze zde do diskuze.

Kód výrobku: SMA 45

Cena v akci:

  • od 3. 4. 2018 – 599 Kč
  • od 4. 12. 2017 – 599 Kč
  • od 5. 12. 2016 – 599 Kč

Značka Sanitas je zaměřena na zdravotnické přístroje a potřeby. Sortiment Sanitas zahrnuje teploměry, sady na manikúru a pedikúru, epilátory, měřiče krevního tlaku nebo perličkové koupele. Výrobky Sanitas z Lidlu koupíte také prostřednictvím e-shopu, kde se nabídka průběžně obměňuje.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Mari 18. června 2019 v 17:49

    Lidl by mohol tú 45 dať do kamenných predajní na Slovensku a hlavne v PREŠOVE. Už dlho na to čakám!!!