LIDL KATALOG

Ruční parní čistič Silvercrest SDR 1100 C2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci ruční parní čistič Silvercrest SDR 1100 C2 s funkcemi čištění, dezinfikování a odmašťování bez chemikálií a čistících prostředků.

Ruční parní čistič Silvercrest SDR 1100 C2 je vhodný na sklo, keramiku, kámen, kov nebo smalt. Vyniká jednoduchou obsluhou a důkladním čištěním zásluhou vysokého parního tlaku. Čistič je vhodný také na lesknoucí se armatury, umyvadla, zrcadla, dlaždice a ráfky kol. Využití najde také při oživení textilií, čalounění nebo oděvů.

Čistič Silvercrest SDR 1100 C2 odstraní téměř 100 % běžných bakterií v domácnosti, výhodou je jeho krátká doba zahřívání (3 minuty) a dětská pojistka.

Součástí balení je prodlužovací tryska, úhlová tryska, tryska na čalounění s bavlněným potahem, stěrkový nástavec na okna, kulatý kartáč, prodlužovací hadice, odměrka a trychtýř.

Objem nádobky na vodu je 250 ml, tlak páry je 2,7-3,6 baru a délka síťového kabelu činí 4 metry.

Rozměry přístroje jsou 31 × 24,5 × 12,5 cm a hmotnost činí 1,5 kg.

Své zkušenosti s ručním parním čističem Silvercrest SDR 1100 C2 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SDR 1100 C2

Cena v akci:

  • od 17. 6. 2019 – 499 Kč
Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře