LIDL KATALOG

Reproduktor bluetooth Silvercrest SLL 10 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci bluetooth reproduktor Silvercrest SLL 10 A1 v černé, červené, modré a fialové barevné variantě. Výdrž reproduktoru je až 9 hodin poslechu hudby při úrovni hlasitosti 50 %.

Reproduktor Silvercrest SLL 10 A1 je ideální pro použití venku, streamování hudby je bez kabelu přes bluetooth. Výhodou je praktické poutko pro snadné přenášení a silikonové nožičky, součástí balení je micro USB nabíjecí kabel, AUX kabel a návod.

Výstupní příkon je 1× 10 W RMS (10 % THD), impedance je 3 ohmy, frekvenční odezva je 20-20 000 Hz. Bluetooth je ve verzi 4.2 s dosahem alespoň 10 metrů, reproduktor je vodotěsný dle třídy ochrany IPX7. Využít můžete funkci True Wireless Stereo (TWS) pro spojení dvou a více reproduktorů.

Kapacita integrovaného li-ion akumulátoru je 6 000 mAh. Reproduktor Silvercrest SLL 10 A1 má funkci automatického vypnutí, indikátor vybití baterie, ochranu proti úplnému vybití, ochranu proti přebití a ochranu proti zkratu.

Rozměry reproduktoru jsou 8,2 × 8,2 × 17,5 cm. Hmotnost včetně akumulátoru činí 560 gramů.

Své zkušenosti s bluetooth reproduktorem Silvercrest SLL 10 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SLL 10 A1

Cena v akci:

  • od 16. 5. 2019 – 799 KčSilvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře