LIDL KATALOG

Prošívaný polštář Cyclafill Meradiso z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci prošívaný polštář Meradiso s nadchanou měkkou náplní z vláken Cyclafil.

Díky vsazenému klimatickému pásu je zajištěna vynikající cirkulace vzduchu, výšku polštáře lze individuálně upravit vyjmutím výplně díky všitému zipu. Potah polštáře Meradiso lze prát při teplotě do 60 °C.

Vnější obal polštáře tvoří 100% polyester, vnitřní potah polštáře je ze 100% polypropylenu a výplň tvoří 100% polyester Cyclafill. Rozměry polštáře jsou 50×60 cm (první varianta), nebo 70×90 cm (druhá varianta).

Své zkušenosti s prošívaným polštářem Cyclafill Meradiso z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 8. 3. 2018 – 169 Kč (50×60 cm), 299 Kč (70×90 cm)
Meradiso je privátní značka Lidlu zaměřená na matrace a povlečení. Sortiment Meradiso zahrnuje ložní prádlo, prostěradla, nafukovací postele nebo polštáře z mikrovlákna. Lidl výrobky Meradiso nabízí také ve svém e-shopu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Jagošova 12. března 2018 v 11:03

    Vážení,koupila jsem si vámi inzerovaný polštář.Je měkký a hebký.Bohužel nejsem si jistá velmi dobrou regulací teploty a odvodem vlhkosti jak je uveno v popisu.Polštář více méně hřeje a po 3 hodinách spánku mám uplně spocenou hlavu,což se mi u jiných polštářů běžně nestává.PŘIVÍTALA BYCH VAŠE VYJÁDŘENÍ K TÉTO SKUTEČNOST. Děkuji. Jagošová

  • Petr Novák 12. března 2018 v 11:07

    Vážená paní Jagošová, za prvé – my nikde nic neinzerujeme. Za druhé – co očekáváte? Že se budeme vyjadřovat k vaší zpocené (tak je to správně, se “z”) hlavě? Pokud chcete polštář reklamovat, obraťte se na Lidl. Zde jste na Skrblíkovi.