LIDL KATALOG

Příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 D4 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci příslušenství k multifunkčními nástroji Parkside PMFWZ 3 D4 v různých provedeních. Sada je kompatibilní se všemi multifunkčními nástroji Parkside.

Sada na renovaci koupelny Parkside je tvořena čtyřmi díly pro dělení, škrabání a broušení. Tvoří ji HCS segmentový pilový list Z85 B3 na dělení dřeva, HCS škrabka Z52 B2 pro odstraňování lepidla na dlaždice, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy, RIFF škrabka na spáry Z57 A1 – vyfrézování spár obkladů a dlaždic, vyřezávání mramorových, jakož i tvrdých betonových spár a RIFF škrabka s brusným prstem Z65 A1 pro obrušování lepidla na dlaždice, zbytků malty a lepidla na koberce, také na těžko dostupných místech.

Univerzální sada Parkside má 23 dílů určených na řezání, dělení, škrábání a broušení: HCS segmentový pilový list Z85 B3 pro dělení dřeva, HCS škrabka Z52 B2 pro odstraňování lepidla na dlaždice, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy, 20 samolepicích brusných papírů Z80 A2 zrnitosti 60 / 80 / 100 / 120 / 240 pro broušení dřeva a HCS ponorný pilový list Z32 C3 pro ponorné řezy do dřeva a sádrokartonu.

Sada na podlahy a montážní práce Parkside má 4 díly pro řezání, dělení a škrábání: HCS ponorný pilový list Z32 C3 pro ponorné řezy do dřeva a sádrokartonu, HCS škrabka Z52 B2 pro odstraňování lepidla na dlaždice, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy, HCS/HSS ponorný pilový list Z20 C3 pro ponorné řezy do dřeva, řezání lehkého a barevného kovu a segmentový pilový list s přírubou z oceli C20 – Z85 A2 – na dělení dřeva a kovu.

Své zkušenosti se sadou příslušenství k multifunkčními nástroji Parkside PMFWZ 3 D4 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PMFWZ 3 D4

Cena v akci:

  • od 12. 8. 2019 – 149 Kč
Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře