Příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 D4: Lidl cena 2023 + recenze

Petr Novák
Publikováno 12. října 2022

Lidl nabízí v akci příslušenství k multifunkčními nástroji Parkside PMFWZ 3 D4 v různých provedeních. Sada je kompatibilní se všemi multifunkčními nástroji Parkside.

Sada na renovaci koupelny Parkside je tvořena čtyřmi díly pro dělení, škrabání a broušení. Tvoří ji HCS segmentový pilový list Z85 B3 na dělení dřeva, HCS škrabka Z52 B2 pro odstraňování lepidla na dlaždice, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy, RIFF škrabka na spáry Z57 A1 – vyfrézování spár obkladů a dlaždic, vyřezávání mramorových, jakož i tvrdých betonových spár a RIFF škrabka s brusným prstem Z65 A1 pro obrušování lepidla na dlaždice, zbytků malty a lepidla na koberce, také na těžko dostupných místech.

Univerzální sada Parkside má 23 dílů určených na řezání, dělení, škrábání a broušení: HCS segmentový pilový list Z85 B3 pro dělení dřeva, HCS škrabka Z52 B2 pro odstraňování lepidla na dlaždice, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy, 20 samolepicích brusných papírů Z80 A2 zrnitosti 60 / 80 / 100 / 120 / 240 pro broušení dřeva a HCS ponorný pilový list Z32 C3 pro ponorné řezy do dřeva a sádrokartonu.

Sada na podlahy a montážní práce Parkside má 4 díly pro řezání, dělení a škrábání: HCS ponorný pilový list Z32 C3 pro ponorné řezy do dřeva a sádrokartonu, HCS škrabka Z52 B2 pro odstraňování lepidla na dlaždice, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy, HCS/HSS ponorný pilový list Z20 C3 pro ponorné řezy do dřeva, řezání lehkého a barevného kovu a segmentový pilový list s přírubou z oceli C20 – Z85 A2 – na dělení dřeva a kovu.

Své zkušenosti se sadou příslušenství k multifunkčními nástroji Parkside PMFWZ 3 D4 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku

PMFWZ 3 D4

Cena v akci:

  • od 12. 8. 2019 – 149 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

Příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 D4
Příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 D4
Příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 D4
Příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 D4

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás