Příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 C3: Lidl cena 2025 + recenze
Lidl nabízí v akci příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 C3 v různých provedeních:
Příslušenství pro podlahové a montážní práce tvoří ponorný pilový list pro ponorné řezy do dřeva a sádrokartonu, ponorný pilový list pro ponorné řezy do dřeva, řezání lehkého a barevného kovu, škrabka pro odstraňování lepidla z dlaždic, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy a segmentový pilový list na dělení dřeva.
Sadu pro rekonstrukce koupelny tvoří brusná deska na obrušování lepidla na dlaždicích, zbytků malty a lepidla na koberci, diamantový pilový list na vyfrézování spár obkladů a dlaždic, 6 samolepicích brusných papírů – po 2 ks zrnitosti 60 / 120 / 240 na opracování dřeva, 4 samolepicí brusné papíry – po 2 ks zrnitosti 120 / 240 na opracování kovu, škrabka na odstraňování lepidla z dlaždic, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy.
Univerzální sada obsahuje segmentový pilový list na dělení dřeva, škrabka na odstraňování lepidla z dlaždic, silikonu ze spár, zbytků malty a barvy, 16 samolepicích brusných papírů – po 6 ks zrnitosti 60 / 240 a po 4 ks zrnitosti 120 na opracování dřeva, 4 samolepicí brusné papíry – po 2 ks zrnitosti 120 / 240 na opracování kovu, ponorný pilový list na ponorné řezy do dřeva, řezání lehkého a barevného kovu.
Své zkušenosti s příslušenstvím k multifunkčnímu nástroji Parkside PMFWZ 3 C3 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.
Kód výrobku
PMFWZ 3 C3
Cena v akci
- od 13. 6. 2019 – 199 Kč
- od 14. 3. 2019 – 199 Kč
- od 4. 2. 2019 – 199 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz
Fotky výrobku
Tipy na další výrobky
- Bambusový koš na prádlo Miomare
- Bezdotykový dávkovač mýdla Silvercrest SSE 6 C3
- Endoskopická kamera s displejem Parkside PEK 2.7 C2
- Bezdrátová meteostanice Auriol AFW 2 A1
- Mozaikový stolek Livarno Living
- Dětské sluneční brýle Auriol
- Jemná vrtací bruska Parkside PFBS 160 B2 (160 W)
- Elektrický mlýnek na sůl a pepř SilverCrest
Zatím žádné komentáře