LIDL KATALOG

Příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside Performance PMZP 4 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside Performance PMZP 4 A1 v různých provedeních. Je vhodné pro běžné multifunkční nářadí – třeba značky Parkside Performance.

4dílná sada z tvrdokovu Parkside Performance PMZP 4 A1 je určena na dělení a broušení cementu a malty. Využijete ji na ponorné řezy blízko okraje do dřeva, plastu nebo sádrokartonových stěn. Se sadou odstraníte lepidla na koberce, sklenářského tmelu, zbytků barvy, silikonových těsnění nebo lepicí pásky. Hmotnost sady je 124 gramů.

4dílná sada z bimetalu Parkside Performance PMZP 4 A1 se používá na dělení dřeva, laminátu, plastu a netvrzených kovů, jako je hliník a měď. Uplatnění najde také při řezání hliníkových a měděných plechů a zkracování PVC trubej, při odstraňování zbytku lepidla na koberce, sklenářského tmelu atd. Sada váží 104 gramů.

8dílná sada Parkside Performance PMZP 4 A1 najde uplatnění při ponorných řezech blízko okraje do dřeva, sádrokartonových stěn či plastu. Součástí balení je 5 brusných papírů zrnitosti 2× 60 / 2× 120 / 1× 240, hmotnost sady je 72 gramů.

Rozměry sady jsou 17 × 13 × 2 cm. Zkušenosti se sadou příslušenství k multifunkčnímu nástroji Parkside PMZP 4 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PMZP 4 A1

Cena v akci:

  • od 3. 12. 2018 – 199 Kč


Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře