LIDL KATALOG

Přímočará pila Parkside PSTD 800 B1 (800 W) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl prodává v akci nabízí přímočarou pilu PSTD 800 A1 / PSTD 800 B1 privátní značky Parkside s jmenovitým příkonem 800 W.

Pila je ideální pro rovné i zakřivené řezy, nabízí nastavitelný 3stupňový kyvný zdvih a možnost vypnutí výkyvu. Pro přesnější řezání je k dispozici laserové vedení a LED pracovní světlo. Počet zdvihů je možné elektronicky regulovat až do počtu 3 100 za minutu.

Úhel řezu je možné oboustranně volit v rozmezí od 0° do 45°, pilový list lze snadno vyměňovat díky rychloupínacímu sklíčidlu SAW LOCK. K pile Parkside je možné připojit adaptér pro odsávání pilin, řezat s ní je možné dřevo do hloubky až 80 mm a kov do hloubky 8 mm.

Příslušenství zahrnuje 3 palivové listy na dřevo, pilový list na kov, paralelní doraz, imbusový klíč a adaptér pro externí odsávání prachu. Lidl na přímočarou pilu Parkside poskytuje záruku v délce trvání 3 roky.

Pokud máte zkušenosti s přímočarou pilou Parkside z Lidlu, budeme rádi, když nám na ni napíšete krátkou recenzi.

Kód výrobku: PSTD 800 A1 / PSTD 800 B1

Cena v akci:

  • od 13. 2. 2017 – 799 Kč
  • od 15. 10. 2015 – 799 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • pepe lopez 29. února 2020 v 18:34

    Jedním slovem “tragedie”.Osa s plátkem se vychyluje do stran,plátek nedrží ve vodícím kolečku,tím pádem pila řeže úplně mimo.Před půl rokem jsem si nechal poslat z lidlshopu okružní pilu.(mafla).Přišela s prasklou rukojetí a výkon motoru neměl ani náhodou psané parametry.Lidl a Parkside už nikdy.