LIDL KATALOG

Pneumatické univerzální nářadí Parkside PDUW 280 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci pneumatické univerzální nářadí Parkside PDUW 280 A1 mnohostranně použitelné v domě a na zahradě.

Pneumatické univerzální nářadí Parkside PDUW 280 A1 tvoří výkonné pneu kladivo s vysokou silou úderu, 5 kvalitně zpracovaných nástavců s dlouhou životností, 3 sekáče na bourací práce (odstraňování nátěru, obkladů nebo omítky), 1 škrabka na výkonné odstraňování podlahových povrchů (linoleum, koberec nebo zbytky lepidla) a 1 kovaný rýč pro rychou práci s tvrdou zemí nebo odolnými kořeny. Jedná se o ostrý sekáč, plochý sekáč, široký sekáč, škrabku, rýč, ochranné brýle a chrániče sluchu.

Výhodou je rychlá výměna nástavce s beznástrojovým přípojným systémem a držadla tlumící vibrace s protiskluzovou gumou.

Počet úderů dosahuje hodnoty až 1 800 za minutu, pracovní tlak je maximálně 6,3 barů, spotřeba vzduchu je 160-280 litrů za minutu, výměna nástavců je přes rychlospojku a upínání zařízení je 18mm.

Délka bez nástavce je 82,5 cm a vnitřní průměr hadice je 8 mm. Hmotnost pneu kladiva bez nástavce je 5,5 kg, hmotnost včetně příslušenství je 10,2 kg.

Své zkušenosti s pneumatickým univerzálním nářadím Parkside PDUW 280 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PDUW 280 A1

Cena v akci:

  • od 21. 2. 2019 – 2 490 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře