LIDL KATALOG

Pneumatická stříkací pistole Parkside PDUH 6.3 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci pneumatickou stříkací pistoli Parkside PDUH 6.3 A1 ideální pro nástřik podvozků, ochrany proti odlétajícím kamínkům a ochranných prostředků dutin.

Pistole má stabilní kovovou trysku pro velkoplošné a rychlé nanášení a flexibilní hadici se stříkací tryskou na těžko dostupné duté prostory a meziprostory.

Pistole Parkside PDUH 6.3 A1 je vyrobena z hliníku a má práškovou vrstvu, kovová nádobka je odnímatelná. Předmontovaná pneumatická spojka o průměru 1/4″ je součástí balení, stejně jako flexibilní hadice na dutiny.

Pracovní tlak pistole je až 6,3 baru, objem nádobky je 750 ml, doporučen je kompresor do objemu nádrže 24 litrů a délka hadice je 54 cm.

Své zkušenosti s pneumatickou stříkací pistolí Parkside PDUH 6.3 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PDUH 6.3 A1

Návod na pneumatickou stříkací pistoli Parkside PDUH 6.3 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 22. 2. 2018 – 229 Kč


Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře