LIDL KATALOG

Pneumatická pila Parkside PDKS 6.0 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl prodává v akci pneumatickou pilu Parkside PDKS 6.0 A1.

Pro vyšší bezpečnost je pila vybavena bezpečnostní spouštěcí páčkou, dorazový oblouk je nastavitelný. Maximální počet zdvihů za minutu dosahuje hodnoty 8 500, pracovní tlak až 6 barů. Pilu se doporučuje používat s kompresory s objemem nádrže od 50 litrů.

Dodávané příslušenství zahrnuje 6dílnou sadu pilových listů, dva imbusové klíče a závitové nástrčné spojení. Na pilu se poskytuje záruka v trvání 3 roky.

Jestliže máte s pneumatickou pilou Parkside z Lidlu osobní zkušenosti, budeme moc rádi, pokud nám je napíšete do diskuze pod článkem.

Kód výrobku: PDKS 6.0 A1

Cena v akci:

 • od 22. 2. 2018 – 499 Kč
 • od 14. 9. 2017 – 499 Kč
 • od 17. 9. 2015 – 499 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • M 10. ledna 2019 v 22:37

  Pilka byla za cenu 299,- což stálo zapokus, oproti podobným levným pilkám, které stávají kolem 1000,-. V balení bylo vše potřebné, horší je to s funkčností.
  Pila po zapnutí na tlak cca 5-6 bar sice kmitá naprázdno, ale viditelně jen se zdvihem cca 5mm, přičemž má mít zdvih 10mm. Píst by těch 10mm udělal, ale pohon nestačí. Při pokusu o zaříznutí do materiálu se pilka okamžitě zastaví a stojí. Neuřízla ani rezavý plech, ani tenkou překližku, dokonce se zastavovala i v kartonové krabici!

  Nezbývá než najít chybu a opravit, nebo reklamovat.

  Nedoporučuji Lidlu dál dělat z lidí chudáky. Ať prodávají funkční zboží klidně za dvojnásobnou cenu, bylo by to tak lepší pro všechny.