LIDL KATALOG

Pánské podkolenky Sensiplast z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci pánské podkolenky Sensiplast vyrobené technologií Leg Care značky Lycra s odstupňovanou kompresí.

Pánské podkolenky Sensiplast snižují pocit unavených a těžkých nohou a mají pohodlný elastický lem. V jednom balení jsou 3 páry – 1× modré a 2× černé.

Složení podkolenek tvoří z 51 % bavlna, z 44 % polyamid a z 5 % elastan lycra. V prodeji jsou dvě velikosti – 39-42 a 43-46.

Své zkušenosti s pánskými podkolenkami Sensiplast z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 1. 7. 2019 – 179 Kč (3 páry)
  • od 20. 6. 2019 – 179 Kč (3 páry)Sensiplast je privátní značka Lidlu zaměřená na zdravotnický materiál. Sortiment Sensiplast zahrnuje tejpy, gel, sportovní a kompresní bandáže, balanční podložku, autolékárničku nebo náplasti.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Maria Ester 26. května 2020 v 14:48

    Vážení,
    loni na podzim jsem si náhodně koupila v LIDLU polštárek pod chodidlo Sensiplast L/XL a nesmírne se mi osvědčil. Od té doby však jsem nic takového v Lídlu nenašla. Bohužel, jeho životnosr je omezená, (já je od té doby nosím neustále) a ráda bych si koupila nové. Na stránkach Sensiplasta jsem viděla i jiné zajímavé věci z oblasti zdraví, které bych si ráda koupila, ale v postatě nevím jak. Tak se obracím na Vás o pomoc. Pokud by jste měli tištěnou nabídku zdravotných potřeb, byla bych za ni vděčna.
    S přáním dobrého zdraví Vás zdraví Mária