LIDL KATALOG

Pánské motorkářské funkční triko Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci pánské motorkářské funkční triko Crivit v různých barevných provedeních.

Funkční prádlo skvěle izoluje a odvádí vlhkost, zajišťuje tak teplo a sucho. Má neklouzavý pás a efektivně redukuje zápach potu.

Zóny regulující vlhkost jsou v oblasti hrudníku, loketních jamek a zad. Pánské motorkářské funkční triko Crivit má kompenzační zónu pro odvod tepla bez nebezpečí chladu a protektorovou zónu z husté pleteniny, která chrání hruď před chladem. Pružná zóna pak zajišťuje maximální pohyblivost v oblasti ramen.

Fleecové prvky na vnitřní straně chrání před větrem během jízdy, vroubkovaná izolace na loktech je chrání před průvanem, izolace žeber zajišťuje tepelnou ochranu a snižuje riziko prochladnutí.

Motorkářské funkční triko Crivit je vyrobeno ze 60 % z polyamidu, z 33 % z polyesteru a 7 % tvoří elastan creora. V prodeji jsou velikosti v rozmezí od M (48/50) do XXL (60/62).

Své zkušenosti s pánským motorkářským funkčním trikem Crivit z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 21. 3. 2019 – 399 Kč
  • od 11. 2. 2019 – 399 Kč
  • od 12. 2. 2018 – 399 Kč
Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře