LIDL KATALOG

Pánská běžecká obuv Natural Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci pánskou běžeckou obuv Crivit Pro Natural, která je určena pro přirozený běh.

Běžecká bota Crivit Pro Natural se noze přizpůsobí téměř jako ponožka, přirozený pocit z běhu podporují dvě biomechanicky provázané phylonové mezipodrážky. Svrchní bielastický materiál se přirozeně přizpůsobí chodidlu a zároveň podporuje prodyšnost.

Mezipodrážka Ultra-S-Dens tlumí nárazy chodidla a mezipodrážka Dual-Dens podporuje přirozený odvalovací pohyb při běhu.

Obuv je vybavena speciálním phylonovým materiálem, který pomáhá tlumit dopad. Výborný komfort zajišťuje také výjimatelná anatomická vložka s dlouhou životností a úpravou proti vzniku zápachu. Podrážka s funkcemi Traction Control a Grip Motion přispívá k výborné adhezi a držení směru. Svrchní materiál pánské boty Crivit Pro je sešitý přímo s vnitřní vložkou, díky čemuž je zajištěna vysoká pružnost celku. Další tlumení zajišťuje integrace EVA prvků do podrážky.

Vrchní materiál, podšívka a stélka boty Crivit Pro Natural je vyrobena z látky, podrážka je z phylonu a gumy. V prodeji je několik barevných variant a velikosti v rozmezí od 41 do 46. Hmotnost boty o velikosti 41 je asi 460 gramů.

Své zkušenosti s pánskou běžeckou obuví Crivit Pro Natural z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 23. 11. 2017 – 799 Kč (varianta A)

Varianta A:
 

Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře