LIDL KATALOG

Organizér do auta UltimateSpeed z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci organizér do auta UltimateSpeed v provedení na zadní sedadla nebo do kufru.

Organizér na zadní sedadlo UltimateSpeed je uchycuje za opěrku hlavy, nabízí tři prostorné síťové kapsy s elastickým páskem, přičemž prostřední kapsa má suchý zip. Výhodou jsou délkově nastavitelné pásy se sponami a sedm pruhů se suchým zipem na zadní straně pro dodatečné upevnění. Organizér na zadní sedadlo je vyroben ze 100 % polyesteru s pásy a sponovými uzávěry ze 100% polypropylenu, rozměry jsou 100 × 35 cm.

Organizér do kufru UltimateSpeed má objem 55 litrů, maximální nosnost 13 kg, boční držadla a tři vnější síťové kapsy s elastickým páskem. Jeho součástí jsou čtyři pruhy se suchým zipem na spodní straně pro bezpečné upevnění a dvě vkládací příčky pro dostatečnou stabilitu. Organizér je vyroben ze 100% polyesteru (s držadly ze 100 % polypropylenu) a jeho rozměry jsou 65,5 × 33,5 × 33 cm.

Své zkušenosti s organizérem do auta Ultimate Speed z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 4. 4. 2019 – 179 Kč


Ultimate Speed je privátní značka Lidlu zaměřená na doplňky a příslušenství pro automobily a motocykly. Sortiment Ultimate Speed zahrnuje mimo jiné nabíječky autobaterií, startovací kabely, autopotahy nebo hydraulický zvedák. Zboží Ultimate Speed z Lidlu je dostupné také v e-shopu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře