LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Organizér do auta UltimateSpeed z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci organizér do auta UltimateSpeed v provedení na zadní sedadla nebo do kufru.

Organizér na zadní sedadlo UltimateSpeed je uchycuje za opěrku hlavy, nabízí tři prostorné síťové kapsy s elastickým páskem, přičemž prostřední kapsa má suchý zip. Výhodou jsou délkově nastavitelné pásy se sponami a sedm pruhů se suchým zipem na zadní straně pro dodatečné upevnění. Organizér na zadní sedadlo je vyroben ze 100 % polyesteru s pásy a sponovými uzávěry ze 100% polypropylenu, rozměry jsou 100 × 35 cm.

Organizér do kufru UltimateSpeed má objem 55 litrů, maximální nosnost 13 kg, boční držadla a tři vnější síťové kapsy s elastickým páskem. Jeho součástí jsou čtyři pruhy se suchým zipem na spodní straně pro bezpečné upevnění a dvě vkládací příčky pro dostatečnou stabilitu. Organizér je vyroben ze 100% polyesteru (s držadly ze 100 % polypropylenu) a jeho rozměry jsou 65,5 × 33,5 × 33 cm.

Své zkušenosti s organizérem do auta Ultimate Speed z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 4. 4. 2019 – 179 Kč

Organizér do auta UltimateSpeed
Organizér do auta UltimateSpeed
Organizér do auta UltimateSpeed
Organizér do auta UltimateSpeed
Organizér do auta UltimateSpeed
Organizér do auta UltimateSpeed

Ultimate Speed je privátní značka Lidlu zaměřená na doplňky a příslušenství pro automobily a motocykly. Sortiment Ultimate Speed zahrnuje mimo jiné nabíječky autobaterií, startovací kabely, autopotahy nebo hydraulický zvedák. Zboží Ultimate Speed z Lidlu je dostupné také v e-shopu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře