LIDL KATALOG

Odšťavňovač Silvercrest SFE 450 D2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci odšťavňovač Silvercrest SFE 450 D2 na čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Přístroj má extra velký plnící otvor na celé plody a výkonný motor s příkonem 450 W a dvěma rychlostními stupni.

Odšťavňovač má protiskluzové nožky pro stabilní polohu a nabízí až 30 minut nepřetržitého provozu. Součástí balení je návod k použití s 10 recepty, čistící kartáček a nádoba na šťávu s objemem 1 litr. Příkon odšťavňovače je 450 W.

V obchodech si můžete vybrat z bílé a růžové barevné varianty, záruka na přístroj jsou 3 roky. Máte-li zkušenosti s odšťavňovačem Silvercrest SFE 450 D2 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SFE 450 D2

Návod na odšťavňovač Silvercrest SFE 450 D2: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 27. 4. 2017 – 899 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • misojogi 18. října 2017 v 22:46

  toto je odstredivy
  lisovaci ktory maju v Lidli tiez, je ovela kvalitnjsi a lepsie sa s tym pracuje
  mam ten ale zial este ho tu nevidim takze recenziu napisat zatial na neho nemozem

 • petr 19. října 2020 v 10:59

  funkce jakž takž (pokud se po každých 10 jablkách vyčistí síto), ale první přístroj se mokazil po 3 použitích, druhý po výměně vydržel další 2 použití a přestal fungovat. Vzhledem k tomu, že se využijívá jen na přelomu léta a podzimu, tak když se teď znovu pokazil a už vypršela záruka a servis neexistuje, tak příště takový výrobek nebrat.