, Odklápěcí přilba Crivit z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Odklápěcí přilba Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci odklápěcí přilbu Crivit s plnou ochranou a sklopným chráničem brady. Přilba má vnější odolnou HCM skořepinu zesílenou vnitřní EPS skořepinou, vhodná je také pro osoby nosící brýle.

Hledí a sluneční clona přilby je vybavena úpravou proti zamlžování a poškrábání a ventilačním systémem se vstupy v oblasti brady, hlavy a temene. Antibakteriální polstrování na bázi mikrostříbrné technologie brání šíření zápachu, přilba má na čele a tvářích vyztužené zóny. Podšívka je vyrobena z rychleschnoucího materiálu Coolmax, je vyjímatelná a pratelná. Součástí balení je obal na helmu a náhradní štítek, záruka činí 3 roky.

V obchodech můžete vybírat z velikostí M-XL. Máte-li zkušenosti s odklápěcí přilbou Crivit z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze přímo sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 19. 3. 2018 – 1 490 Kč
  • od 12. 2. 2018 – 1 490 Kč
  • od 13. 2. 2017 – 1 490 Kč

Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

  • Struhar 27. října 2018 v 14:02

    Přilbu mám a jsem spokojen. Teď na podzim se mě začalo mlžil hledí. Po důkladném přečtení návodu jsem zjistil že nemám druhé škol. Dá se někde sehnat? Koupil jsem jí s rozdelanou krabicí. Moje chyba ze jsem si jí neprekontroval….