LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Napěňovač mléka Silvercrest SMAI 550 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci napěňovač mléka s indukčním ohřevem Silvercrest SMAI 550 A1, který vytvoří dokonalou mléčnou pěnu v krátkém čase.

Silvercrest SMAI 550 A1 je určen na ohřívání a napěnění mléka s funkcí napěnění za studena. Vyrobit jeho pomocí lze dva druhy mléčné pěny – teplou a vzdušnou, nebo teplou a kompaktní. Vhodný je také na přípravu horkého kakaa z kakaového prášku.

Odnímatelná nádoba je z nerezové oceli a je vhodná do myčky nádobí. Díky indukci vzniká okamžité teplo na dně nádoby, díky čemuž vzniká minimální tepelná ztráta.

Kapacita na ohřívání mléka je 500 ml, na napěnění mléka asi 350 ml.

Příkon přístroje je 550 W, rozměry činí 17 × 13,6 × 22,5 cm a hmotnost je 1,1 kg.

Své zkušenosti s napěňovačem mléka Silvercrest SMAI 550 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SMAI 550 A1

Návod na napěňovač mléka Silvercrest SMAI 550 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 7. 10. 2019 – 1 390 Kč
 • od 5. 9. 2019 – 1 390 Kč

Napěňovač mléka Silvercrest SMAI 550 A1
Napěňovač mléka Silvercrest SMAI 550 A1
Napěňovač mléka Silvercrest SMAI 550 A1

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Zdravý rozum 28. listopadu 2020 v 14:40

  Až na jeden velice špatně řešený inženýrský detail, kvůli kterému vám z napěňovače zbude předražený ohřívač mléka, je to výborná věc.

  Plechová nádoba i metla je omyvatelná v myčce, plechová nádoba nemá žádné složité výřezy kvůli míchání, protože míchátko je součástí víka a točí se magneticky a pěna je kvalitní (pára je lepší, ale to je jiná cenová kategorie), automatické (dáte mléko, zapnete program, po skončení zapípá a ještě nechá dochladit vnitřek indukčního ohřívače).

  A ten detail ? Míchací tyč je napevno uchycená v plastovém víku a tím přenáší jemné vibrace do plastu, který po 10 použití popraská a míchací tyč vypadne. Slepení vydrží cca dalších 5 míchání a po několikátem slepení se je tyč odchýlená natolik, že metla přestane míchat a hlasitě “vrčí”. Ještě jsem nezkoušel nechat samotné míchátko bez tyče (podobně jako to funguje v ohřívači v chemické laboratoři), ale něco mi říká, že kdyby to šlo, tak se nebudou “patlat” s tyčí ve víku už v návrhu

 • Trojanova 20. února 2021 v 20:21

  Prosím kde koupím napěnovač mleka