LIDL KATALOG

Multifunkční tyčový mixér 4 v 1 Silvercrest SSW 400 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci multifunkční tyčový mixér 4 v 1 Silvercrest SSW 400 A1 s vyměnitelnými noži na mixování, drcení, šlehání a míchání. Rychlost mixéru je plynule nastavitelná, přístroj je vyroben z nerezového materiálu. Součástí balení je praktický úložný box.

Záruka na přístroj jsou 3 roky, v prodeji jsou mimo jiné mixéry v zeleném a růžovém barevném provedení. Máte-li zkušenosti s multifunkčním tyčovým mixérem Silvercrest SSW 400 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SSW 400 A1

Návod na multifunkční tyčový mixér Silvercrest SSW 400 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 14. 5. 2017 – 499 Kč
  • od 10. 4. 2017 – 499 Kč
Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Marcela uhlirova 29. prosince 2019 v 16:10

    Koupila jsem si silver crest tyčový mixser 4v1 s výměnnými noži na mixovani drcení šlehání a míchání plynule nastavitelná rychlost sada nožů multifunkční nůž, nůž na maso a zeleninu kotouč Na šlehání a kotouč na míchání včetně praktického boxu uchovávání a nářadí na výměnu příslušenstvím jeho velice dobrá věc jsem sním spokojená chtěla sem ho koupit jako dárek sinovi ke svatbě nikde sem ho neviděla porad těmi jestli ho budete mít děkuji za odpověď paní uhlirova