LIDL KATALOG

Multifunkční kolečko Florabest z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci multifunkční kolečko Florabest, které vyniká snadnou ovladatelností a dodatečnou funkcí přepravního vozíku.

Multifunkční kolečko Florabest dává možnost odstavení na rovnou plochu pro naložení nákladu, je ideální pro odvoz zametaného listí, zahradního odpadu nebo posečené trávy. Vysokou boční stabilitu zajišťují dvě kolečka, kolečko má ergonomická vodicí držadla.

K dispozici je odkládací prostor pro lahve, chytrý telefon a zahradní nářadí s krátkou násadou. Do kolečka je integrována přihrádka s výklopným víkem a boční držáky k přepravě zahradního nářadí s dlouhou násadou.

Prostorná úložná plocha má objem 80 litrů, odstavné nohy lze sklopit pro úsporu místa. Maximální nosnost je 75 kg, rozměry činí 122 × 59 × 71 cm a hmotnost je 4,95 kg.

Své zkušenosti s multifunkčním kolečkem Florabest z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 22. 8. 2019 – 1 490 Kč
Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře