LIDL KATALOG

Mobilní tlakový čistič Parkside PDR 12 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci mobilní tlakový čistič Parkside PDR 12 A1, který odstraňuje špínu, bláto a písek z kol a bot.

Čistič Parkside PDR 12 A1 tvoří spirálová hadice o maximální délce 2,8 metru, stříkací pistole s praktickým plochým paprskem a odnímatelná 5litrová nádržka na vodu s držadlem.

Tělo čističe Parkside PDR 12 A1 je chráněno proti stříkající vodě a má úložnou přihrádku pro hadici a stříkací pistoli. Čistič lze využívat v režimu s integrovaným akumulátorem nebo připojený na 12 V automobilu.

Součástí balení je rychlonabíječka s automatickým vypnutím nabíjení, o stavu nabití informuje LED kontrolka.

Délka kabelu pro připojení k automobilu je 5 metrů. Pracovní tlak přístroje je 0,5 MPa (5 barů), maximální průtok 2 litry za minutu a doba nabíjení je 60 minut.

Rozměry přístroje jsou 29,5 × 29,5 × 21 cm a délka spirálové hadice je až 2,8 metru. Objem nádržky na vodu je 5 litrů.

Své zkušenosti s mobilním tlakovým čističem Parkside PDR 12 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PDR 12 A1

Návod na mobilní tlakový čistič Parkside PDR 12 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 31. 1. 2019 – 1 290 Kč
  • od 12. 7. 2018 – 1 290 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Fox 19. srpna 2018 v 22:13

    Po nákupu zboží na prodejně a rozbalení a napuštění horní nádržky vodou, jsem zjistil, že guma okolo spodního ventilu nedrží a protéká. Po měsíci reklamace zboží mi byly vráceny peníze, namísto opravy výrobku. Musím podotknout, že při srovnání s Karcher OC 3 mi parametry připadají velice shodné a cenově nesrovnatelné, tudíž uvažuji, že si zboží objednám znovu. Tentokrát přes Lidl eshop, protože akce už je dávno pryč. Máte někdo se zbožím stejné, nebo podobné problémy? Nechci se znovu spálit. Děkuji.

  • Maroš 22. srpna 2019 v 10:20

    Presne obdobný problém j e aj s mojim tovarom, po napustení vodou guma okolo spodného ventilu nedrží a preteká, avšak za zľavnenú cenu 25 € /v obd.VIII/2019) niet čo riešiť, na ľahké ostreknutí biku postačuje. Je potrebné po ukončení vodu vyliať, keďže sama po čase vytečie von cez netesnú gumu, skúsim ešte doplniť tenkú gumičku n a utesnenie, snáď to pomôže.