LIDL KATALOG

Mixér SilverCrest SSM 550 D1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci stolní mixér SilverCrest na koktejly, dětskou výživu, polévky nebo na drcení ledu. Mixér nabízí pět vysoce výkonných rychlostních stupňů a funkci pulzování. Nádoba na mixování je vyrobena ze stabilního skla, mixér je vybaven víkem s otvorem na doplňování a dávkovacím víčkem.

Záruka na mixér jsou 3 roky. Máte-li zkušenosti s mixérem SilverCrest z Lidlu, budeme rádi, když nám je napíšete formou recenze do diskuze.

Kód výrobku: SSM 550 D1

Cena v akci:

 • od 27. 4. 2017 – 699 Kč
 • od 10. 11. 2016 – 699 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • K. Medek 4. dubna 2018 v 18:14

  Špatné uchyceni nože v základně, je to plast a časem se začne protacet až se úplně strhne. Nedovedu si představit funkci drceni ledu, kterou jsem vůbec nepouzil. Pokud se vyřeši tohle uchyceni bude ok.

 • Michaela 17. září 2018 v 06:08

  Sklamanie…..mám ho pár dní a po druhom mixovaní mäkkej zmesi len smrad a prestal fungovať. Idem reklamovať.

 • Dušek 7. října 2018 v 22:45

  Už nikdy více!!!Po cca 30vteřinách chodu hrozný zápach spáleného plastu. Reklamace uznaná,tak jsem zakoupil jiný typ a po dvou použitích to samé. Takže mixér z Lidlu už nikdy.