LIDL KATALOG

Kuchyňský robot Silvercrest SKV 1200 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci kuchyňský robot Silvercrest SKV 1200 A1 na hnětení, míchání a mixování s robustním celokovovým tělem. Robot má osmistupňové nastavení rychlosti s přídavnou pulzační funkcí a výkonný motor s příkonem 1 200 W. Snadno tak zpracuje i těžká těsta.

Součástí robota je odnímatelná mísa na míchání z ušlechtilé oceli s objemem 6 litrů a výkyvné rameno na snadnou výměnu dílů příslušenství. Mixovací nádoba je vybavena nožem z ušlechtilé oceli a víkem s otvorem na doplňování přísad.

Příkon robota je 1 200 W, přívodní kabel má délku 130 cm, hmotnost robota je cca 8 kg a rozměry 38 cm × 20 cm × 36 cm. Součástí příslušenství je nerezová mísa na míchání s objemem cca 6 litrů, mixovací skleněná nádoba s objemem 1,5 litru, metla na hnětení, metla na šlehání, metla na míchání a ochranné víko. Lidl na přístroj poskytuje záruku 3 roky.

Máte-li zkušenosti s kuchyňským robotem Silvercrest SKV 1200 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SKV 1200 A1

Cena v akci:

 • od 19. 2. 2018 – 3 990 Kč
 • od 20. 3. 2017 – 3 990 Kč
Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • dpd 11. ledna 2018 v 09:52

  Koupil jsem jako dárek pro přítelkyni, která často a ve velkém peče. Volil jsem proto robustnější model pro větší objemy. Možná tedy logicky robot nebude nejvhodnější pro menší dávky.
  Ještě jsme nevyzkoušeli v praxi, ale vzhledem k hmotnosti to bude pořádný kus železa, tak snad i něco vydrží.
  ALE POZOR !! – robot má i (obvyklý) přední výstup, o čemž se nikde nepíše – ani na Lidl stránkách, ani v návodu. Ptal jsem se na podpoře Lidl-eshopu na další nástavce, ale tvrdí, že nástavce nejsou, resp. vědí pendrek.
  Nedalo mi to, zapátral jsem a …. sláva …!!
  K robotu SILVERCREST SKV 1200 A1 je možné dokoupit další nástavce:
  – mlýnek (maso, plnění uzenin, výroba cukroví),
  – strouhání (oříšky, sýry, zelenina),
  – válečky na výrobu nudlí
  a to přímo přes stránky německého výrobce na http://www.kompernass.com, či konkrétně na https://www.kompernass.com/index.php?route=product/category&path=1434
  Stejně tak zde dokoupíte náhradní díly k Lidl produktům, či k řadě z nich.

 • Anna 13. prosince 2020 v 23:53

  S kuchyňským robotem jsem velice spokojena. Zpracuje i velmi težká těsta. Mám už dva roky používám často.