LIDL KATALOG

Kuchyňská váha Ernesto EKWR 5 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci kuchyňskou váhu Ernesto EKWR 5 A1 s odnímatelnou nerezovou miskou. Rozsah vážení je až do 5 kg, váha nabízí kovovou konstrukci a dobře čitelnou stupnici s dělením po 20 gramů. Rozměry přístroje jsou 21 cm × 25 cm × 21 cm, objem misky je asi 1 litr.

V prodeji je několik barevných variant, mimo jiné kovově šedá, červená nebo váha v barvě slonovinové kosti. Záruka na váhu činí 3 roky.

Své zkušenosti s kuchyňskou váhou Ernesto EKWR 5 A1 z Lidlu nám formou recenze můžete psát sem do diskuze.

Kód výrobku: EKWR 5 A1

Návod na kuchyňskou váhu Ernesto EKWR 5 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 15. 2. 2018 – 199 Kč
  • od 3. 7. 2017 – 299 KčErnesto je privátní značka Lidlu zaměřená na kuchyňské potřeby. Sortiment Ernesto zahrnuje pánve, hrnce, nože, formy nebo příbory. Recenze jednotlivých výrobků Ernesto najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Igor 28. ledna 2019 v 22:00

    Dobrý den. Mám dotaz. Zakoupili jsme tuto kuchyňskou váhu, sloužila nám dobře, ale pak jsme se přestěhovali a nemůžeme najít misku a úchytovou část pro misku se šrouby a matice. Můžu se touto cestou zeptat, zda je možné zakoupit uvedené díly k váze? Spodní část máme, ale jak se říká ten držák s miskou nemůžeme nalézt. Můžete mi poradit, kde je zakoupit? Děkuji Igor.