LIDL KATALOG

Křížový laser Parkside PKLL 8 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci křížový laser Parkside PKLL 8 A1 se dvěma režimy projekce.

Křížový laser Parkside PKLL 8 A1 nabízí snadnou a přesnou projekci pravoúhlých orientačních linií při malování a pokládání obkladů. Má robustní a odolný korpus se stativovým závitem 1/4″.

Využít lze dva režimy projekce: První samonivelační s kolmým nasměrováním s LED stavovou kontrolkou a druhý s libovolně nastavitelným úhlem při fixovaném laaserovém kyvadle. Stojan se svorkami k uchycení a baterie jsou součástí balení.

Pracovní rozsah laseru je do 8 metrů, typ laseru je 620 nm – 630 nm v druhé laserové třídě, doba samonivelace je asi 4 sekundy, rozsah nivelace je +- 4°, přesnost je +-0,5 mm na metr a použit je stativový závit 1/4″.

Rozměry křížového laseru jsou 7 × 6 × 9 cm, výška stativu je do 65 cm. Hmotnost křížového laseru je 250 gramů a hmotnost stativu je 275 gramů.

Své zkušenosti s křížovým laserem Parkside PKLL 8 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PKLL 8 A1

Návod na křížový laser Parkside PKLL 8 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 15. 3. 2018 – 799 Kč
Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře