LIDL KATALOG

Horní frézka Parkside POF 1200 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci horní frézku Parkside POF 1200 B2 na přesné opracování dřeva, plastu, lehkých materiálů a barevných kovů. Frézka má příkon 1 200 W, počet otáček lze regulovat.

Frézka má revolverové nastavení hloubky s 6stupňovým dorazem, frézku lze jednoduše vyměňovat díky integrované aretaci vřetena. Pro přesnou reprodukci tvarů je frézka vybavena kopírovacím pouzdrem a pro frézování kruhu zapichovacím kružítkem. Frézku lze připojit k externímu odsávání prachu, adaptér je součástí balení.

Počet otáček frézky je 11 000-30 000 za minutu, frézovací hloubka až 55 mm, uchycení nástrojů je v 6/8 mm a délka kabelu 4 metry. Součástí balení je šest frézek, paralelní doraz, kopírovací pouzdro, zapichovací kružítko, dvě upínací kleštiny (6 a 8 mm), nářadí na výměnu frézek a adaptér pro externí odsávání prachu včetně redukce. Lidl na horní frézku poskytuje záruku 3 roky.

Pokud máte zkušenosti s horní frézkou Parkside POF 1200 B2, budeme rádi za napsání krátké recenze přímo sem do diskuze.

Kód výrobku: POF 1200 B2

Cena v akci:

 • od 12. 12. 2016 – 999 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Milan 31. prosince 2017 v 16:09

  Prosim o informaci zdali se nadaji koupit uhliky k horni frezce pof 1200A1?

 • Robert Holec 9. května 2018 v 19:17

  POF B2 vs POF C2
  Jak rozdil jine typ…dekuji

 • Milos 10. srpna 2018 v 06:32

  Dobry den je mozne osadit hornu frezu do pracovneho stolu?

 • Tomkk 22. září 2018 v 13:34

  Nemám srovnání s jinou, takže jen subjektivní hodnocení. Není to úplná hrůza, ale přijde, že není dobře vyvážený rotor a při nízkých otáčkách dost hází. Asi i proto se na ní neustále něco uvolňuje, lezou šroubky z příložného pravítka a pod. Občas se mi při větší námaze uvolní i samotný nástroj z kleštiny, protože zvolené utahování není nic moc, na těle se mačká plastová páčka a utahuje se tenkým plechovým klíčem matice kleštiny a  moc to utáhnout nejde, protože ta aretace tlačítkem dost uhýbá, je to jakoby měkké. No a na závěr mi dost vadí, že jsou všude dost vůle a je to takové měkké, takže nastavení hloubky je jen takové “jako”, podle toho jak přitlačíte při práci se frézka noří +- 0,5mm, takže na něco přesného to není. Výška se navíc aretuje jen plastovou páčkou, kterou když neutáhnete palcem opravdu fest, tak se to uvolní a hloubka frézování se začne měnit. Chtěl jsem si původně na ni dělat stolek, ale vzhledem k těm vlastnostem, obtížnému nastavování hloubky a protože nejde zaaretovat spínač napájení mi přijde, že to nestojí za to. Na to by se víc hodil válcový typ, jako je RT0700.
  Na druhou stranu, nemyslím si, že v této cenové kategorii by šlo koupit něco výrazně lepšího.

 • Pepa K 5. prosince 2018 v 18:01

  Přípomínka (Tomkk 22. září 2018 v 13:34) je velmi přesná a úplná. Frézka je skutečně hodně měkká a celkově taková divně rozjetá/nepřesná. I pro kutila. Mám také 7 let starého Asista a ten je významně přesnější a tužší. Parkside používám na velmi hrubé srážení hran či ubírání někde, kde nezáleží na přesnosti. Znovu bych si jej nekoupil a nedoporučuji jej.
  Ať vám jde dílo od ruky…

 • If 28. února 2019 v 13:02

  Frézku jsem si koupili k Vánocům 2017 – při prvním použití – přesněji po 1m drážky se zakousla do trámu (maátka věčná na ní tam, zůstane navždy) a celá frézovací část se nějak rozpadla, reklamaci sice uznali a po měsící frézku vrátili opravenou, OVŠEM bez frézky která se v hlavě v době použití rozpadla, takže sme si tím vydělali a od té doby jsme ji nepoužili, jiné typy frézek se mi nehodí a vrážet do ní peníze už nebudu.. Pro mě příště už toto ne. Škoda, že nebyl nikdo, kdo by mi poradil jinou hobby značku, na kterou by byl více spoleh. JInak z lidlu máme poměrně dost věcí a většina OK (až na okružní pilu, kterou jsme vraceli 2 x a pak už si nechali vrátit peníze)

 • Pavel 17. května 2019 v 19:17

  Dobrý den, kde sezenu tu horní frézu parkside

 • Václav 19. dubna 2020 v 22:49

  prosím kde seženu nebo koupím uhlíky k horní frézce PARKSIDE ROUTER POF 1200 C2 jaké je číslo uhlíku.Díky Václav

 • Roman 25. července 2020 v 07:48

  Dobrý den , mám zkušenost s horní frézou Parkside . Nemohu si stěžovat , snad jen jednu vytku – nemohu do ní sehnat redukci na jiný průměr frézek . Jinak pracuje se s ní skvěle .