, Horní frézka Parkside POF 1200 B2 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Horní frézka Parkside POF 1200 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci horní frézku Parkside POF 1200 B2 na přesné opracování dřeva, plastu, lehkých materiálů a barevných kovů. Frézka má příkon 1 200 W, počet otáček lze regulovat.

Frézka má revolverové nastavení hloubky s 6stupňovým dorazem, frézku lze jednoduše vyměňovat díky integrované aretaci vřetena. Pro přesnou reprodukci tvarů je frézka vybavena kopírovacím pouzdrem a pro frézování kruhu zapichovacím kružítkem. Frézku lze připojit k externímu odsávání prachu, adaptér je součástí balení.

Počet otáček frézky je 11 000-30 000 za minutu, frézovací hloubka až 55 mm, uchycení nástrojů je v 6/8 mm a délka kabelu 4 metry. Součástí balení je šest frézek, paralelní doraz, kopírovací pouzdro, zapichovací kružítko, dvě upínací kleštiny (6 a 8 mm), nářadí na výměnu frézek a adaptér pro externí odsávání prachu včetně redukce. Lidl na horní frézku poskytuje záruku 3 roky.

Pokud máte zkušenosti s horní frézkou Parkside POF 1200 B2, budeme rádi za napsání krátké recenze přímo sem do diskuze.

Kód výrobku: POF 1200 B2

Cena v akci:

 • od 12. 12. 2016 – 999 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

 • Milan 31. prosince 2017 v 16:09

  Prosim o informaci zdali se nadaji koupit uhliky k horni frezce pof 1200A1?

 • Robert Holec 9. května 2018 v 19:17

  POF B2 vs POF C2
  Jak rozdil jine typ…dekuji

 • Milos 10. srpna 2018 v 06:32

  Dobry den je mozne osadit hornu frezu do pracovneho stolu?

 • Tomkk 22. září 2018 v 13:34

  Nemám srovnání s jinou, takže jen subjektivní hodnocení. Není to úplná hrůza, ale přijde, že není dobře vyvážený rotor a při nízkých otáčkách dost hází. Asi i proto se na ní neustále něco uvolňuje, lezou šroubky z příložného pravítka a pod. Občas se mi při větší námaze uvolní i samotný nástroj z kleštiny, protože zvolené utahování není nic moc, na těle se mačká plastová páčka a utahuje se tenkým plechovým klíčem matice kleštiny a  moc to utáhnout nejde, protože ta aretace tlačítkem dost uhýbá, je to jakoby měkké. No a na závěr mi dost vadí, že jsou všude dost vůle a je to takové měkké, takže nastavení hloubky je jen takové “jako”, podle toho jak přitlačíte při práci se frézka noří +- 0,5mm, takže na něco přesného to není. Výška se navíc aretuje jen plastovou páčkou, kterou když neutáhnete palcem opravdu fest, tak se to uvolní a hloubka frézování se začne měnit. Chtěl jsem si původně na ni dělat stolek, ale vzhledem k těm vlastnostem, obtížnému nastavování hloubky a protože nejde zaaretovat spínač napájení mi přijde, že to nestojí za to. Na to by se víc hodil válcový typ, jako je RT0700.
  Na druhou stranu, nemyslím si, že v této cenové kategorii by šlo koupit něco výrazně lepšího.