LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1 s trojicí nezávisle odpružených fréz, které se přizpůsobí konturám obličeje. Strojek má odnímatelnou stříhací jednotku pro čištění pod tekoucí vodou, provozovat ho lze na akumulátor i přímo ze sítě.

Kapacita akumulátoru je 700 mAh (3,7 V), doba nabíjení 90 minut, doba provozu 60 minut a délka kabelu je asi 180 cm. Součástí příslušenství je čistící štěteček, kryt, síťový kabel a pouzdro. Záruka na přístroj činí 3 roky.

Své zkušenosti s rotačním holicím strojkem Silvercrest SRR 3.7 B1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SRR 3.7 B1

Návod na rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 14. 9. 2017 – 599 Kč
  • od 24. 7. 2017 – 599 Kč

Holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1
Holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1
Holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Marcela Kleinová 7. května 2018 v 19:21

    Dobrý den, v listopadu roku 2017 jsem koupila svému příteli planžetový holící strojek Silvercrest jako vánoční dárek. Koncem dubna se chtěl oholit, při spuštění v něm začalo chrčet a zjistili jsme, že v hlavici jsou vylámané drátky. Po vyfocení jsme poslali na reklamaci. Po několika meilech a telefonech nám bylo řečeno, že si přítel má náhradní díl objednat a zakoupit. Strojek je v záruce, tak nechápu postup reklamačního oddělení. Pracuji v obchodním řetězci větším než je Lídl již 21 let, ale nestalo se, že bychom něco takového zákazníkovi při vyřizování reklamace řekli. A to si říká obchodník roku, jsem zklamaná a už si v jejich obchodě nic nekoupím… S pozdravem Kleinová Marcela

  • Otakar 7. března 2019 v 18:46

    Neví někdo jestli a potažmo kde se dá sehnat nabíječka. Já jsem si tu svou šikovně zničil