LIDL KATALOG

Holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1 s trojicí nezávisle odpružených fréz, které se přizpůsobí konturám obličeje. Strojek má odnímatelnou stříhací jednotku pro čištění pod tekoucí vodou, provozovat ho lze na akumulátor i přímo ze sítě.

Kapacita akumulátoru je 700 mAh (3,7 V), doba nabíjení 90 minut, doba provozu 60 minut a délka kabelu je asi 180 cm. Součástí příslušenství je čistící štěteček, kryt, síťový kabel a pouzdro. Záruka na přístroj činí 3 roky.

Své zkušenosti s rotačním holicím strojkem Silvercrest SRR 3.7 B1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SRR 3.7 B1

Návod na rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 B1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 14. 9. 2017 – 599 Kč
  • od 24. 7. 2017 – 599 KčSilvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Marcela Kleinová 7. května 2018 v 19:21

    Dobrý den, v listopadu roku 2017 jsem koupila svému příteli planžetový holící strojek Silvercrest jako vánoční dárek. Koncem dubna se chtěl oholit, při spuštění v něm začalo chrčet a zjistili jsme, že v hlavici jsou vylámané drátky. Po vyfocení jsme poslali na reklamaci. Po několika meilech a telefonech nám bylo řečeno, že si přítel má náhradní díl objednat a zakoupit. Strojek je v záruce, tak nechápu postup reklamačního oddělení. Pracuji v obchodním řetězci větším než je Lídl již 21 let, ale nestalo se, že bychom něco takového zákazníkovi při vyřizování reklamace řekli. A to si říká obchodník roku, jsem zklamaná a už si v jejich obchodě nic nekoupím… S pozdravem Kleinová Marcela

  • Otakar 7. března 2019 v 18:46

    Neví někdo jestli a potažmo kde se dá sehnat nabíječka. Já jsem si tu svou šikovně zničil