LIDL KATALOG

Gravírovací přístroj Parkside PGG 15 E4 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci gravírovací přístroj Parkside PGG 15 E4 s kvalitním hrotem z wolframové oceli s dlouhou životností. Přístroj je vhodný na kov, kámen, keramiku, sklo, dřevo nebo plast.

Výhodou je ergonomicky tvarované držadlo s protiskluzovým povrchem, součástí balení jsou čtyři gravírovací šablony s čísly, písmeny a dalšími symboly.

Volnoběžný počet zdvihů je až 6 000 za minutu, délka síťového kabelu je asi 2 metry. Rozměry gravírovacího přístroje Parkside PGG 15 E4 jsou 16 × 6 × 4,5 cm.

Své zkušenosti s gravírovacím přístrojem Parkside PGG 15 E4 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PGG 15 E4

Cena v akci:

 • od 10. 10. 2019 – 249 Kč
 • od 8. 8. 2019 – 199 Kč
Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • VOJTĚCHOVÁ A. 14. srpna 2019 v 14:37

  DOBRÝ DEN,
  NEŽ O RECENZI JDE SPÍŠE O DOTAZ: V PŘÍPADĚ, ŽE SE RYCÍ JEHLA STUPÍ, KDE MOHU SEHNAT NÁHRADNÍ? ZŘEJMĚ NĚKDE ANO,KDYŽ JE V NÁVODU POPSÁN POSTUP PŘI JEJÍ VÝMĚNĚ, ALE V NABÍCE LIDLU ANI NIKDE JINDE NA NETU JSEM TUTO SOUČÁSTKU NENAŠLA.
  ZÁRUKA VÝROBKU JE SICE TŘI ROKY, ALE POCHYBUJI, ŽE BY MI BYL PŘÍSTRO SE STUPENÝM HROTEM UZNÁN PŘI REKLAMACI, POPŘÍPADĚ VRÁCENY PENÍZE.
  DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.

 • Terezie 16. srpna 2019 v 20:05

  Dobrý den, také by mě zajímalo, kdy by se mohl zakoupit náhradní hrot, bohužel nikde nemohu nalézt.
  Jinak tuto gravírovačku jsem si jako amatér velmi rychle oblíbila, nevím co bych na ní mohla vytknout, leda hlučnost.