Fotopast: Lidl cena 2024 + recenze

Petr Novák
Publikováno 28. října 2022

Lidl nabízí v akci fotopast s neviditelným infračerveným přísvitem ideálním pro noční snímky. Fotopast z Lidlu nabízí automatické snímání videa a fotografií, nabízí funkce sériového snímání, časovače a časosběrného sbírání videa.

Fotopast má integrovaný mikrofon a náhledový displej. Mezi výbavu patří také třízónový hlásič pohybu s dosahem až do 20 metrů, fotopast má pohotovostní režim v trvání až 6 měsíců. Rozměry fotopasti z Lidlu jsou 10 cm × 14 cm × 8 cm.

Fotografie jsou pořizovány ve formátu JPG s rozlišením 5 MPx, formát videa je AVI ve full HD rozlišení až do 1920 × 1080 px, dosvit je až do 20 metrů. Barevný LCD displej fotopasti má úhlopříčku 2,31″, úhel snímání senzoru je až do 100 °, závit pro stativ má průměr 6,35 mm (1,4 “). Do fotopasti lze vložit micro SDHC kartu až do 32 GB, využít lze TV výstup, mini-USB konektor a DC-IN.

Mezi příslušenství v ceně patří 8 GB microSDHC paměťová karta, adaptér microSDHC do SD, upevňovací řemen v délce cca 190 cm, držák na stěnu / strom s upevňovacím materiálem, 8 AA alkalických baterií, USB kabel a TV kabel. Záruka na fotopast jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s fotopastí z Lidlu, budeme rádi za napsání recenze sem do diskuze.

Cena v akci

  • od 11. 5. 2017 – 2 490 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

Fotopast
Fotopast
Fotopast
Fotopast


L
L. 17.11.2020 – 19:23

Tato fotopast by byla skvela, kdyby se v ostrem provozu neprozrazovala testovacimi cervenymi diodami - dela to uz druha v poradi, reklamace tedy nepomohla :-(

Odpovědět

JM
Jindřich Mališka 06.04.2021 – 12:23

Není zde uveden typ, ale předpokládám, že mám právě tento, soudě podle ceny a vzhledu. Můj kus má poměrně zásadní vadu - interval záznamu je velmi krátký a na změnu v nastavení nereaguje. Občas dodrží nastavený interval, ale většinou pořídí třeba 4 záznamy za minutu. Pokud je před fotopastí neustále pohyb, záznamů za noc je i hodně přes tisíc a nezbývá, než fotopast odnést domů a prohlédnout záznamy na počítači. V terénu zabere listování v obrázcích 1 - 2 hodiny a to je nepřijatelné. Vyzkoušel jsem intervaly 2, 5, 20 minut, obnovil jsem tovární nastavení několikrát, nic nepomohlo. Zkouším se domluvit se servisem, web i telefonní automat zákaznické linky se ale omezují na sdělení, že jsou zahlceni.

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás