LIDL KATALOG

Fotopast z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci fotopast s neviditelným infračerveným přísvitem ideálním pro noční snímky. Fotopast z Lidlu nabízí automatické snímání videa a fotografií, nabízí funkce sériového snímání, časovače a časosběrného sbírání videa.

Fotopast má integrovaný mikrofon a náhledový displej. Mezi výbavu patří také třízónový hlásič pohybu s dosahem až do 20 metrů, fotopast má pohotovostní režim v trvání až 6 měsíců. Rozměry fotopasti z Lidlu jsou 10 cm × 14 cm × 8 cm.

Fotografie jsou pořizovány ve formátu JPG s rozlišením 5 MPx, formát videa je AVI ve full HD rozlišení až do 1920 × 1080 px, dosvit je až do 20 metrů. Barevný LCD displej fotopasti má úhlopříčku 2,31″, úhel snímání senzoru je až do 100 °, závit pro stativ má průměr 6,35 mm (1,4 “). Do fotopasti lze vložit micro SDHC kartu až do 32 GB, využít lze TV výstup, mini-USB konektor a DC-IN.

Mezi příslušenství v ceně patří 8 GB microSDHC paměťová karta, adaptér microSDHC do SD, upevňovací řemen v délce cca 190 cm, držák na stěnu / strom s upevňovacím materiálem, 8 AA alkalických baterií, USB kabel a TV kabel. Záruka na fotopast jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s fotopastí z Lidlu, budeme rádi za napsání recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

 • od 11. 5. 2017 – 2 490 Kč
Víte, pod kterou privátní značkou Lidl tento výrobek prodává? Pomozte nám a napište do diskuze.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • L. 17. listopadu 2020 v 19:23

  Tato fotopast by byla skvela, kdyby se v ostrem provozu neprozrazovala testovacimi cervenymi diodami – dela to uz druha v poradi, reklamace tedy nepomohla :-(

 • Jindřich Mališka 6. dubna 2021 v 12:23

  Není zde uveden typ, ale předpokládám, že mám právě tento, soudě podle ceny a vzhledu.
  Můj kus má poměrně zásadní vadu – interval záznamu je velmi krátký a na změnu v nastavení nereaguje. Občas dodrží nastavený interval, ale většinou pořídí třeba 4 záznamy za minutu. Pokud je před fotopastí neustále pohyb, záznamů za noc je i hodně přes tisíc a nezbývá, než fotopast odnést domů a prohlédnout záznamy na počítači. V terénu zabere listování v obrázcích 1 – 2 hodiny a to je nepřijatelné.
  Vyzkoušel jsem intervaly 2, 5, 20 minut, obnovil jsem tovární nastavení několikrát, nic nepomohlo.
  Zkouším se domluvit se servisem, web i telefonní automat zákaznické linky se ale omezují na sdělení, že jsou zahlceni.