LIDL KATALOG

Fotopast z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci fotopast s neviditelným infračerveným přísvitem ideálním pro noční snímky. Fotopast z Lidlu nabízí automatické snímání videa a fotografií, nabízí funkce sériového snímání, časovače a časosběrného sbírání videa.

Fotopast má integrovaný mikrofon a náhledový displej. Mezi výbavu patří také třízónový hlásič pohybu s dosahem až do 20 metrů, fotopast má pohotovostní režim v trvání až 6 měsíců. Rozměry fotopasti z Lidlu jsou 10 cm × 14 cm × 8 cm.

Fotografie jsou pořizovány ve formátu JPG s rozlišením 5 MPx, formát videa je AVI ve full HD rozlišení až do 1920 × 1080 px, dosvit je až do 20 metrů. Barevný LCD displej fotopasti má úhlopříčku 2,31″, úhel snímání senzoru je až do 100 °, závit pro stativ má průměr 6,35 mm (1,4 “). Do fotopasti lze vložit micro SDHC kartu až do 32 GB, využít lze TV výstup, mini-USB konektor a DC-IN.

Mezi příslušenství v ceně patří 8 GB microSDHC paměťová karta, adaptér microSDHC do SD, upevňovací řemen v délce cca 190 cm, držák na stěnu / strom s upevňovacím materiálem, 8 AA alkalických baterií, USB kabel a TV kabel. Záruka na fotopast jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s fotopastí z Lidlu, budeme rádi za napsání recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 11. 5. 2017 – 2 490 Kč
Víte, pod kterou privátní značkou Lidl tento výrobek prodává? Pomozte nám a napište do diskuze.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • L. 17. listopadu 2020 v 19:23

    Tato fotopast by byla skvela, kdyby se v ostrem provozu neprozrazovala testovacimi cervenymi diodami – dela to uz druha v poradi, reklamace tedy nepomohla :-(