LIDL KATALOG

Fitness náramek s bluetooth Silvercrest SAS 82 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci fitness náramek s bluetooth Silvercrest SAS 82, který zaznamenává počty kroků, překonanou vzdálenost, spálené kalorie a dobu spánku. Veškerou aktivitu sleduje bezdrátově.

Náramek Silvercrest SAS 82 je určen pro zápěstí s obvodem 14,5-19,5 cm, naměřené hodnoty přenáší přes bluetooth a graficky je vyhodnocuje prostřednictvím aplikace HealthForYou. Má přehledný displej s ukazatelem času a data. Výhodou je upozornění na příchozí hovory, SMS a zprávy vibracemi.

Fitness náramek Silvercrest SAS 82 má integrován akumulátor, který zajistí až 15 dní pohotovostního režomu. Jeho kapacita je 70 mAh. Má ochranu proti dočasnému potopení dle specifikace IP 67 a součástí balení je USB nabíječka.

Své zkušenosti s fitness náramkem s bluetooth Silvercrest SAS 82 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SAS 82

Cena v akci:

 • od 17. 12. 2018 – 599 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Richard Vršník 21. prosince 2018 v 18:39

  Nadlidský výkon spárovat s IP 5s a SE, protože vývojář udělal chybu a velmi obtížně se kliká na tlačítko next, při párování. Nicméně potom už fungují dobře. Ohlášení hovorů včetně volajícího, SMS náhled a notifikace ostatních aplikací (tzn zabzučí že je message na Twitru, FB, nebo něco podobného) funguje překvapive dobře. Dokonce funguje napojení na iHealth. resp fungují kroky a ušlá vzdálenost. Funguje Monitoring spánku, ale bez návaznosti na iHealth.. Dobrá výdrž na baterky, přijemně budí vibracemi. Nemá monitor tepu. Vlastně mi připomíná XaomiMi Band 2 + notifikace – tepová ferkcence. Za ty prachy dobrý když se mi nechce tahat AppleWatch.

 • Denisa 25. prosince 2018 v 10:37

  Nezobrazují se mi hovory na náramku ani zprávy z whatsapp, prosím o pomoc.

 • Maruska 27. prosince 2018 v 12:12

  Mám stejnou zkušenost jako Denisa. NEhlásí zprávy a ani hovory. Zdá se mi totiž, že se odpojí od aplikace a už se nespárují, a tudíž ani nic nehlásí. (přitom na tel je vše povoleno a jiné náramky s ním fungují normálně). Pokud máte možnost a máme sem psát recenze, budete informovat i výrobce nebo programátory, aby s tím něco dělali?

 • Petr 27. prosince 2018 v 17:26

  Ip SE ho nevidí, nejde spárovat. Co dělat?

 • Andrea 29. prosince 2018 v 12:23

  sparovanie s IP7plus prebehlo v poriadku, aj meranie aktivity je zatial ok. Chcela som vsak nastavit alarm a nikde sa neviem k tomu dopatrat ako, v aplikacii nic nie je, neviete ako na to?

 • Richard Vršník 2. ledna 2019 v 11:23

  Pár rad na zmíněné problémy
  – Párování nastavení HealthForYou na 5S a SE. Vypadá to, že nejde sprárovat. Stačí kliknout na tlačítko next, které ale není na IP SE a 5S vidět. je třeba kliknout co nejníže dolů, kousek tlačítka tam zbyl a objeví se párovací pin. Potom vše probíhá normálně.
  – iHealth. – Prakticky nefunguje. Funguje jen jeho prvotní synchronizace, potom už nic. Je třeba v nastavení HealthForYou iHealth vypnout a zase zapnout.. trvá to mnoho minut a je to hodně otravné
  – Nefunkční notifikace. Je třeba je zapnout, dost nelogicky to je v nastavení zařízení, které je upně mimo hlavní dialog HealthForYou z boku MyDevices SAS82 a tam jsou nastavení notifikací, budíků a podobně.
  – Občas notifikace přestanou fungovat. Řešení. Iphone Nastavení, Bluetooth zařízení SAS82 spojit. když je zařízení propojeno, tak funguje jak má, ale občas se po rozpojení znovu nespojí. Takto se to dá vyřešit.
  – Notifikace. Umí zovrazit volajícího, u imessage a SMS 2 řádky textu česky a u ostatních napíše jen jméno aplikace. Tzn zabzučí a objeví se Twitter, Facebook a pod.

  Obecně. Hodinky jsou OK, ale aplikace HealthForYou je opravdu tristní. Nedodělaná, spousta chyb, půlka věcí je nefunkční a neodladěná. Není pro ní problém reportovat denní aktivitu 1 200 000 kj, desítky tisíc kroků, ikdyž hodinky hlásí zcela normální čísla.
  Když už si dal někdo tu práci a hodinky umí zobrazit české znaky, tak by notifikace taky mohly být lepší. Je to opravdu škoda

 • Zdenek 26. ledna 2019 v 20:02

  Dobry den,hodinky se podle navodu nedaji sparovat pres bluetooth.Vsechno jsem delal podle navodu,nainstaloval do telefonu aplikaci…drzel na krokomeru onech cca 7 vterin,ikonka bluetooth se vubec neobjevila.Rad bych prosim radu.Dekuji,nashledanou.

 • Ludmi 9. září 2020 v 22:14

  Nepocita kroky, aplikace healthforyou katastrofa. Moze to byt aj vadny kus.