Fitness náramek s bluetooth Silvercrest SAS 82: Lidl cena 2023 + recenze

Petr Novák
Publikováno 10. října 2022

Lidl nabízí v akci fitness náramek s bluetooth Silvercrest SAS 82, který zaznamenává počty kroků, překonanou vzdálenost, spálené kalorie a dobu spánku. Veškerou aktivitu sleduje bezdrátově.

Náramek Silvercrest SAS 82 je určen pro zápěstí s obvodem 14,5-19,5 cm, naměřené hodnoty přenáší přes bluetooth a graficky je vyhodnocuje prostřednictvím aplikace HealthForYou. Má přehledný displej s ukazatelem času a data. Výhodou je upozornění na příchozí hovory, SMS a zprávy vibracemi.

Fitness náramek Silvercrest SAS 82 má integrován akumulátor, který zajistí až 15 dní pohotovostního režomu. Jeho kapacita je 70 mAh. Má ochranu proti dočasnému potopení dle specifikace IP 67 a součástí balení je USB nabíječka.

Své zkušenosti s fitness náramkem s bluetooth Silvercrest SAS 82 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku

SAS 82

Cena v akci

  • od 17. 12. 2018 – 599 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

Fitness náramek s bluetooth Silvercrest SAS 82
Fitness náramek s bluetooth Silvercrest SAS 82


RV
Richard Vršník 21.12.2018 – 18:39

Nadlidský výkon spárovat s IP 5s a SE, protože vývojář udělal chybu a velmi obtížně se kliká na tlačítko next, při párování. Nicméně potom už fungují dobře. Ohlášení hovorů včetně volajícího, SMS náhled a notifikace ostatních aplikací (tzn zabzučí že je message na Twitru, FB, nebo něco podobného) funguje překvapive dobře. Dokonce funguje napojení na iHealth. resp fungují kroky a ušlá vzdálenost. Funguje Monitoring spánku, ale bez návaznosti na iHealth.. Dobrá výdrž na baterky, přijemně budí vibracemi. Nemá monitor tepu. Vlastně mi připomíná XaomiMi Band 2 + notifikace - tepová ferkcence. Za ty prachy dobrý když se mi nechce tahat AppleWatch.

Odpovědět

D
Denisa 25.12.2018 – 10:37

Nezobrazují se mi hovory na náramku ani zprávy z whatsapp, prosím o pomoc.

Odpovědět

M
Maruska 27.12.2018 – 12:12

Mám stejnou zkušenost jako Denisa. NEhlásí zprávy a ani hovory. Zdá se mi totiž, že se odpojí od aplikace a už se nespárují, a tudíž ani nic nehlásí. (přitom na tel je vše povoleno a jiné náramky s ním fungují normálně). Pokud máte možnost a máme sem psát recenze, budete informovat i výrobce nebo programátory, aby s tím něco dělali?

Odpovědět

P
Petr 27.12.2018 – 17:26

Ip SE ho nevidí, nejde spárovat. Co dělat?

Odpovědět

A
Andrea 29.12.2018 – 12:23

sparovanie s IP7plus prebehlo v poriadku, aj meranie aktivity je zatial ok. Chcela som vsak nastavit alarm a nikde sa neviem k tomu dopatrat ako, v aplikacii nic nie je, neviete ako na to?

Odpovědět

RV
Richard Vršník 02.01.2019 – 11:23

Pár rad na zmíněné problémy - Párování nastavení HealthForYou na 5S a SE. Vypadá to, že nejde sprárovat. Stačí kliknout na tlačítko next, které ale není na IP SE a 5S vidět. je třeba kliknout co nejníže dolů, kousek tlačítka tam zbyl a objeví se párovací pin. Potom vše probíhá normálně. - iHealth. - Prakticky nefunguje. Funguje jen jeho prvotní synchronizace, potom už nic. Je třeba v nastavení HealthForYou iHealth vypnout a zase zapnout.. trvá to mnoho minut a je to hodně otravné - Nefunkční notifikace. Je třeba je zapnout, dost nelogicky to je v nastavení zařízení, které je upně mimo hlavní dialog HealthForYou z boku MyDevices SAS82 a tam jsou nastavení notifikací, budíků a podobně. - Občas notifikace přestanou fungovat. Řešení. Iphone Nastavení, Bluetooth zařízení SAS82 spojit. když je zařízení propojeno, tak funguje jak má, ale občas se po rozpojení znovu nespojí. Takto se to dá vyřešit. - Notifikace. Umí zovrazit volajícího, u imessage a SMS 2 řádky textu česky a u ostatních napíše jen jméno aplikace. Tzn zabzučí a objeví se Twitter, Facebook a pod. Obecně. Hodinky jsou OK, ale aplikace HealthForYou je opravdu tristní. Nedodělaná, spousta chyb, půlka věcí je nefunkční a neodladěná. Není pro ní problém reportovat denní aktivitu 1 200 000 kj, desítky tisíc kroků, ikdyž hodinky hlásí zcela normální čísla. Když už si dal někdo tu práci a hodinky umí zobrazit české znaky, tak by notifikace taky mohly být lepší. Je to opravdu škoda

Odpovědět

Z
Zdenek 26.01.2019 – 20:02

Dobry den,hodinky se podle navodu nedaji sparovat pres bluetooth.Vsechno jsem delal podle navodu,nainstaloval do telefonu aplikaci...drzel na krokomeru onech cca 7 vterin,ikonka bluetooth se vubec neobjevila.Rad bych prosim radu.Dekuji,nashledanou.

Odpovědět

L
Ludmi 09.09.2020 – 22:14

Nepocita kroky, aplikace healthforyou katastrofa. Moze to byt aj vadny kus.

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás