LIDL KATALOG

Endoskopická kamera s wi-fi Powerfix PEKW 8 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci wi-fi endoskopickou kameru Powerfix PEKW 8 A1, která po spojení se smartphonem zpřístupní i velmi těžko dostupná místa. Kamera je vodotěsná a má 4 LED diody pro osvětlení.

Obraz z kamery je přenášen na displej vašeho telefonu, přičemž vlhkost prostředí není na překážku. Senzor kamery Powerfix PEKW 8 A1 je napojený na flexibilní nástavec a je propojený s hlavní jednotkou. Vodotěsná kamerová sonda má 4 bílé diody, které jsou stmívatelné v 8 úrovních.

Díky spojení s telefonem lze použít digitální zoom, součástí balení je příslušenství: magnetický úchyt, háček, zrcátko, 4 baterie a úchyt na smartphone do šířky až 90 mm.

Rozlišení kamery je 640 × 480 px, provozní doba je až 3,5 hodiny, obrázky se ukládají do JPG, video se ukládá ve formátu AVI. Snímková frekvence kamery Powerfix PEKW 8 A1 je 25 snímků za vteřinu, kamera funguje na 4 AA baterie. Sonda má ochranu proti vodě a prachu dle specifikace IP67.

Délka flexibilního nástavce včetně sondy je 100 cm, úchyt s jednotkou má rozměry 22 × 4,4 × 4,6 cm. Hmotnost přístroje včetně úchytu na smartphone je 370 gramů.

Své zkušenosti s endoskopickou kamerou s wi-fi Powerfix PEKW 8 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PEKW 8 A1

Návod na endoskopickou kameru Powerfix PEKW 8 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 26. 2. 2018 – 1 290 KčPowerfix je privátní značka Lidlu zaměřená na vybavení do dílny. Nabídka výrobků Powerfix zahrnuje zásuvkové lišty, pilky a pilníky, šroubováky, štětce nebo pracovní oděvy. Výrobky Powerfix z Lidlu jsou dostupné také v jeho internetovém obchodě. Elektrické nářadí do dílny Lidl prodává pod značkou Parkside.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře