LIDL KATALOG

Endoskopická kamera s displejem Powerfix PEK 2.3 B1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci endoskopickou kameru s displejem Powerfix PEK 2.3 B1 s vodotěsnou sondou a 4 bílými tlumenými LED diodami.

Kamera Powerfix PEK 2.3 B1 je určena na kontrolu malých dutých prostorů, rour nebo těžko přístupných míst. Mikrokamera má náhled na monitor přístroje a je vhodná i do vlhkého prostředí.

Nabízí dvoustupňový zoom, provoz je na čtyři AA baterie. Součástí balení je robustní kufr pro bezpečné uchovávání.

Průměr vodotěsné sondy je 8 mm, monitor je otočný o 180 °, barevný displej má úhlopříčku 2,31 ” (5,8 cm) a rozlišení 960×240 px. Osvětlení zajišťují 4 LED regulovatelné v 8 úrovních, ochrana sondy proti prachu a vodě je dle specifikace IP 67. Kamera má videovýstup.

Součástí balení je magnetický úchyt, zrcátko, háček, dvojáček, video kabel a baterie. Celková délka ja 129 cm, délka kamery s ohebným prvkem včetně adaptačního podstavce je 105 cm.

Hmotnost endoskopické kamery Powerfix PEK 2.3 B1 je 418 gramů.

Své zkušenosti s endoskopickou kamerou Powerfix PEK 2.3 B1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PEK 2.3 B1

Návod na endoskopickou kameru Powerfix PEK 2.3 B1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 14. 6. 2018 – 1 290 Kč
Powerfix je privátní značka Lidlu zaměřená na vybavení do dílny. Nabídka výrobků Powerfix zahrnuje zásuvkové lišty, pilky a pilníky, šroubováky, štětce nebo pracovní oděvy. Výrobky Powerfix z Lidlu jsou dostupné také v jeho internetovém obchodě. Elektrické nářadí do dílny Lidl prodává pod značkou Parkside.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře