LIDL KATALOG

Endoskopická kamera Powerfix PEKK 4.3 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci endoskopickou kameru Powerfix PEKK 4.3 A1 vhodnou k použití při opravách a údržbě v domácnosti, při hobby, v autě atd.

Endoskopická kamera Powerfix PEKK 4.3 A1 zpřístupní malé dutiny, trubky nebo jiná těžko dostupná místa, kde vlhkost není na překážku. Kamera je spojená přes ohebné rameno s monitorem přístroje, tvoří ji vodotěsná sonda s kamerou o průměru 8 mm a čtyřmi stmívatelnými LED diodami s 8 stupni intenzity.

K dispozici je dvoustupňový zoom, separátní regulace jasu displeje a LED na přístroji. Kamera se napájí čtyřmi bateriemi AA, dodávána je s praktickým látkovým pouzdrem pro bezpečné uchování.

Součástí příslušenství je magnetický sběrač, zrcátko, háček a dvojitý háček. Barevný displej má úhlopříčku 4,3″ (10,9 cm) a rozlišení 480 × 272 px. Hlava kamery je odolná proti vodě a prachu dle specifikace IP67. Délka kamery a ohebného ramena je 106 cm.

Hmotnost bez baterií činí 314 gramů.

Své zkušenosti s endoskopickou kamerou Powerfix PEKK 4.3 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PEKK 4.3 A1

Cena v akci:

  • od 21. 3. 2019 – 1 490 Kč
  • od 11. 2. 2019 – 1 490 Kč
Powerfix je privátní značka Lidlu zaměřená na vybavení do dílny. Nabídka výrobků Powerfix zahrnuje zásuvkové lišty, pilky a pilníky, šroubováky, štětce nebo pracovní oděvy. Výrobky Powerfix z Lidlu jsou dostupné také v jeho internetovém obchodě. Elektrické nářadí do dílny Lidl prodává pod značkou Parkside.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře