LIDL KATALOG

Elektrický hoblík Parkside PEH 30 C3 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci elektrický hoblík Parkside PEH 30 C3 s noží z vysoce tvrdého kovu.

Hoblík Parkside PEH 30 C3 nabízí jemné nastavení hloubky úběru v rozmezí 0-3 mm, jeho šířka 82 mm zajišťuje rychlou práci i na velkých plochách. Využít lze tři různě hluboké drážky pro jednoduché a přesné srážení hran.

Dostupná je automaticky výklopná odkládací opěrka, rukojeť je protiskluzová s měkkým povrchem. Součástí balení je adaptér pro připojení externího odsávání – strana vývodu je volitelně použitelné nalevo nebo napravo.

Příkon elektrického hoblíku Parkside PEH 30 C3 je 750 W, počet volnoběžných otáček je 13 000 za minutu, šířka hoblování je 82 mm a hloubka úběru je 0-3 mm. Maximální hloubka drážky je 24 mm, délka síťového kabelu činí 3 metry.

Součástí balení je paralelní doraz, hloubkový doraz, vidlicový klíč, imbusový klíč a adaptér pro externí odsávání. Rozměry nástroje jsou 29 × 18 × 17 cm, hmotnost bez příslušenství činí 3 kg.

Své zkušenosti s elektrickým hoblíkem Parkside PEH 30 C3 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PEH 30 C3

Návod na elektrický hoblík Parkside PEH 30 C3: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 29. 3. 2018 – 899 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře